Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Benro Ranger 500N lub 400N



loki_p
02-05-2016, 14:31
Używa ktoś plecaka Benro Ranger 500N lub mniejszej wersji 400N? Zastanawiam się nad zakupem czegoś dla siebie, czegoś co pomieści dwa body plus kilka szkieł. Nigdzie nie ma tych plecaków w sklepach stacjonarnych, tak żeby można było zobaczyć i ocenić jakość i pakowność. W necie też nie ma szału z recenzjami. Każda opinia mile widziana.

czarny9
02-06-2016, 10:12
Hej,

Na końcu wątku info o Ranger 400:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=262666&highlight=benro+ranger

Sam zamówiłem ten plecak (400n) wczoraj, więc jeśli dojdzie do piątku, to napiszę jakie wrażenia:) Polowałem na Naneu Sahara 217f, ale nie jest nigdzie dostępny w Polsce, więc wybór padł na Benro.

Pozdrawiam,
Krzysiek

czarny9
13-06-2016, 10:18
Loki,

Odebrałem plecak i jestem bardzo zadowolony. Mieszczę w nim cały swój dobytek i jeszcze zostaje wolne miejsce;) Jakoś wykonania bardzo dobra. Cieszę się teraz, że nie kupiłem Naneu Sahara, który byłby 2 razy droższy.

Wziąłem wersję 400N i na styk wchodzi mi laptop 15 cali. Gdybyś potrzebował jakichś zdjęć lub dodatkowego info, to daj znać:)

Pozdrawiam,
Krzysiek

loki_p
17-06-2016, 17:29
Dzięki za opinie.
Nie wytrzymałem i kupiłem Lowepro Flipside 500. Też jestem zadowolony. Mieszczę w nim 3 body plus kilka szkiełek. Jedyny minus to brak komory na laptopa.