PDA

Zobacz pełną wersję : Edelkrone PocketRig 2



Bamba04
01-05-2016, 01:17
Czy ktoś z Was używa lub miał okazje testować stabilizacje PocketRig 2 Edelkrone?
Do tej pory radziłem sobie bez stabilizacji i zastępowałem ją obróbką cyfrową, ale czas przejść na wyższy poziom i zainwestować w stabilizacje.
Staram się korzystać z ogniskowych które po korekcji stabilizacji cyfrowej nie wywołują padaczki i czy przy użyciu tego rodzaju sprzętu jak wyżej wspomniany będzie możliwe kręcenie np. z 85mm pod FX z zachowaniem wysokiej estetyki obrazu? (oczywiście bez pedantyzmu, ale z zachowaniem rozsądku ;)

Nigdy nie korzystałem na stałe ze stabilizacji , miałem kilka przelotnie, ale dalej poszukuję.
Ten pocket rig zdaje się być dobrym rozwiązaniem, bo można spokojnie poradzić sobie z MFocusem bez Follow Focusa, kręcenie z różnych perspektyw dzięki regulacji ramion i mobilny rozmiar sprzętu.

Co moglibyście mi doradzić w tym temacie?

Pozdrawiam!

Aeon88
01-05-2016, 23:15
To jest za słaba stabilizacja jak na obiektyw 85mm. Będzie telepało obrazem i bez stabilizacji w poście się nie obejdzie.

michasacuer
02-05-2016, 13:12
Za taką cenę kupisz lepsze rigi

Bamba04
02-05-2016, 21:20
Co możecie zaproponować z podobnej półki cenowej? Zależy mi aby była możliwość ostrzenia ręcznego :)