dloogiDM
27-04-2016, 09:47
Witam
Znajoma kupiła sobie D7100 i przyszła do mnie z pytaniem, dlaczego w wizjerze nie ma żadnych info wyświetlanych (przysłona, migawka itd)..... i tu pojawia się problem bo przekopałem całe manu aparatu i nie znalazłem funkcji odpowiadającej za WŁ/WYŁ tego?
Czy jest to problem z aparatem czy rzeczywiście jest to kwestia włączenia odpowiedniej opcji?
We wszystkich nikonach jakich używałem nigdy nie było czegoś takiego.
Z góry dziękuję za pomoc!
pozdrawiam
Znajoma kupiła sobie D7100 i przyszła do mnie z pytaniem, dlaczego w wizjerze nie ma żadnych info wyświetlanych (przysłona, migawka itd)..... i tu pojawia się problem bo przekopałem całe manu aparatu i nie znalazłem funkcji odpowiadającej za WŁ/WYŁ tego?
Czy jest to problem z aparatem czy rzeczywiście jest to kwestia włączenia odpowiedniej opcji?
We wszystkich nikonach jakich używałem nigdy nie było czegoś takiego.
Z góry dziękuję za pomoc!
pozdrawiam