PDA

Zobacz pełną wersję : zestaw do widekonferencji - kilka pytań



sokrates
26-04-2016, 14:50
Witam
chcę kupić do firmy zestaw do wideokonferencji. Chcę zestawić połączenie 2 lokalizacji - siedziby firmy z oddziałem. Po przeglądnięciu ofert raczej wybór padnie na system Aver EVC130P z kamerą PTZ + 2 telewizory 50". Wydaje się wystarczający. Łącze jakim dysponuję to 50 mbit symetryczny światłowód w siedzibie i 25 mbit symetryk w oddziale.
Czy ktoś coś może dopowiedzieć? Spróbuję sam to ogarnąć - od strony sieciowej, jak konfiguracja samych urządzeń oraz samej sieci w obu lokalizacjach. Będę wdzięczny za każdą uwagę i podpowiedź.

P.S. Wiem że są fajniejsze systemy jak Polycom, ale na ekonomię nic nie poradzę ;-)

sokrates
27-04-2016, 14:38
Naprawdę nikt nic?