PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon RoadShow - w weekend 16-17 kwietnia w Katowicach



popi
14-04-2016, 07:42
Cześć, kto z Was będzie? :)

PiKa
14-04-2016, 07:56
A co tam będzie?

Maly.Psikus
15-04-2016, 22:16
Nikon pewnie :-)

Maly.Psikus
15-04-2016, 22:18
A tak serio to obiektywy Nikona z możliwością przetestowania i podpięcia pod swoje body.
Będą także body Nikona do przetestowania.

Tak w wielkim uproszczeniu :-P

PiKa
15-04-2016, 22:45
Może d500 będzie?

zbyszekD7000
15-04-2016, 23:41
Ja wstąpię :)

Info z meila:
Już jutro roadshow firmy Nikon zawita do Katowic. Zapraszamy do Silesie City Centre, Pl. Śląski przy Empiku.*Zaprezentujemy szeroki wachlarz możliwości obiektywów NIKKOR.*Przez weekend 16 i 17.04*odwiedzający będą mieli możliwość testowania obiektywów zarówno z dostępnymi na stoisku Nikon korpusami, jak i własnymi aparatami.

Na entuzjastów fotografii czekają prezentacje obiektywów NIKKOR (m.in. AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED, AF-S NIKKOR 300mm f/4E PF ED VR, AF-S NIKKOR 200-500mm f/5.6E ED), moderowane sesje fotograficzne, testy sprzętu fotograficznego oraz wiele innych atrakcji. Spotkania poprowadzą szkoleniowcy Nikona*- Adam Nocoń i Marek Dziedzic oraz promotorzy Nikona.

Promocyjne roadshow Nikona wystartowało tydzień temu w Łodzi, a odwiedzi wkrótce poniższe lokalizacje:

*


*
23-24 kwietnia*- Magnolia Park, Wrocław
7-8 maja*- Galeria Bałtycka, Gdańsk
14-15 maja*- Bonarka City Center, Kraków
21-22 maja*- Stary Browar, Poznań
28-29 maja*- Złote Tarasy, Warszawa

Najświeższe informacje na temat roadshow dostępne są na www.nikon.pl oraz naszym profilu na Facebooku www.facebook.com/NikonPolska/.

zbyszekD7000
16-04-2016, 14:45
byłem, widziałem, testowałem :)

D500 nie było :(

dla zachęty do odwiedzenia, parę fotek

... coś dla dużych ;)

1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/ZAWOsGxFsVxUCqI9)



2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/L7upH8J98OpzVwgP)



3
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/24wpG923iwqKpuHT)



4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/HfMfrIQIDGeZbtwu)



5
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/CVulPPaqgOpWRria)



6
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/YKvJ4qEktt46VgZp)



7
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/f0m9xmay2cO0TRVS)



8
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/E4HlziB310J22uQP)



... i coś dla małych :)


9
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/dxTtdVbYdkqjgxie)



10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/WDYAE4kXxBSbmT2y)



11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/ngM7WABL07HcV4DE)



12
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/FFpzd7LAocscYA7K)


dodatkowo można sobie zrobić portret, a dzieciaki mogą się focić na zmieniającym się tle i fotki gratis :) to musi być dla nich radocha że sobie mogą deptać po ekranie TV, gorzej jak wrócą do domu i też tak będą chciały ;)

popi
16-04-2016, 23:45
Fajnie Zbyszku, że wrzuciłeś kilka zdjęć i choć nie ma d500 (wlk.szkoda) to widzę, że warto podjechać choćby dla "małej" trzysetki.

zbyszekD7000
17-04-2016, 09:59
Były D750,D610,D7200,D5,coś z D5***, no i sporo obiektywów co widać na fotkach :)

zbyszekD7000
17-04-2016, 10:32
Przy okazji pobytu sprawdziłem jak będzie działać na moim sławetna 35mm na którą tak wielu narzeka przy najmniejszej przysłonie, no i nie udało mi się zrobić ostrego zdjęcia, dopiero po przymknięciu o 1-2 działki jest faktycznie ostra :)

popi
17-04-2016, 17:09
Niestety, nie dojechałem dzisiaj (pochłonęły mnie całkowicie zawody konne).
Odn.N35/1.4 mam akurat odmienne doświadczenia niż Ty ale podpinałem go kilka tygodni wcześniej w AB Foto; podpinałem też do deczwórki N180/2.8D ED i muszę przyznać, że ostrość na 2.8 jest naprawdę niezła :)

tomycki
18-04-2016, 22:07
super impreza. do Krakowa chyba się wybiorę:roll: