Zobacz pełną wersję : Lowepro Flipside 400AW
blazej142
12-04-2016, 14:30
Witam.
Chce zakupić plecak jak w opisie. Na znanym portalu jest spory rozrzut cenowy za ten plecak (210-520zł).
Chciałem się zapytać czy te plecaki są podrabiane i lepiej nie ryzykować i kupić za 470, czy może warto zaoszczędzić pieniądze i kupić za 299 zł (http://allegro.pl/lowepro-flipside-400aw-foto-plecak-i5412643026.html)
wolnyslimak
12-04-2016, 14:49
Ciężko ocenić z tej aukcji czy jest to podróbka? Nie wygląda, a jak jest jest w rzeczywistości...? Ja mogę tylko wypowiedzieć się o samym plecaku, jest super. Głównie ze względu bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania ( zawsze czyste plecy bo kładę plecak na przodzie ) używam trzech równych wielkości plecaków Flipside.
nikoniarz
12-04-2016, 16:42
Plecaki Lowepro to świetny "sprzęt". Posiadam dwa, miałem kontakt z dwoma innymi i jak dla mnie są rewelacyjnie funkcjonalne i super wykonane. Oczywiście odnoszę się do tych w cenie 400-500 zł. Nie wiem jak te tańsze, bo droższe chyba powinny być równie dobre co te z którymi miałem kontakt. Tak jak napisano wyżej- nie wiadomo czy te najtańsze to oryginały. Warto sprawdzić cenę w "normalnych", znanych polskich sklepach i takie ceny potraktować jako wyznacznik.
Na zdjęcia nie ma co patrzeć, równie dobrze można wrzucić zdjęcia produktowe. Plecak mam oryginalny, jest super.
Ja jak widzę na allegro średnią z ocen zgodności z opisem poniżej 5 to nie ryzykuje. Na tej aukcji to wogóle średnie ocen słabe, nie zaufałbym. Kierujęsię zasadą: chytry dwa razy traci. Poczytaj komenty negatywne od kupujących i sprawa jasna. NIE KUPOWAĆ.
blazej142
12-04-2016, 19:58
Czyli sytuacja klarowna. Brać z tej aukcji droższej. Dzięki za odpowiedzi.
Tańszy to na pewno podróbka, wiem bo trenowalem temat, swoją drogą ta podróbka wcale nie taka zła jest...
Czemu za 299? ;) można i za 199 -> http://allegro.pl/plecak-foto-lowepro-flipside-400aw-i5957868763.html
Ok mam pytanie do kogos kto skusił się na Flipside za 200 zl, czy to z Allegro czy z Ebay.. Jak one sie w ogole sprawują?
Trudno teraz dostac cos co nie wzbudza podejrzen. U mnie w rodzinnym miejscie w sklepie foto stoją Lowepro 400AW za prawie 500 zl a są ewidentnie podróbkami.
Z drugiej strony, zarowno na pryginalach jak i podróbkach widnieje napis "wyprodukowano w Chinach", wiec czym mają sie różnić?
- - - - kolejny post - - - - - -
Czemu za 299? ;) można i za 199 -> http://allegro.pl/plecak-foto-lowepro-flipside-400aw-i5957868763.html
Niczym się to nie różni od tego na Ebay za 49 $. Może tylko tym, ze na Ebayu wyjdzie ze 20 zl taniej przy dzisiejszym kursie dolara.
. Czekać będziesz pewnie tyle samo.
Ja swoj plecak AW400 kupilem w media markt za ok 400 po znizce z 520zl produkcja chinska i niczym sie nie rozni od tych na zdjeciach umieszczonych linkow przez forumowiczow.
Masita, tez miales krzaki na dołaczonym kartoniku? Mam Flipside 300 ale kurde przy szklach na sztorc wkladanych typu 24-70 brakuje mi jakies 2-3 cm głebokosci, bo teraz czuje je na plecach. Nie wiem czy warto jest robic upgrade do 400AW
Mialem Flipside 200, potem 300, zmienilem na manfrotto 50 i jestem happy. Wiekszosc mojego sprzetu wchodzi, nic nie uwiera.
Niestety flipside ma b.dobrze rozwiazany system dostepu do sprzetu (przez plecy) czego mi brakuje w manfrotto.
Flipside 300 wciaz trzyma 60D.
Masita, tez miales krzaki na dołaczonym kartoniku? Mam Flipside 300 ale kurde przy szklach na sztorc wkladanych typu 24-70 brakuje mi jakies 2-3 cm głebokosci, bo teraz czuje je na plecach. Nie wiem czy warto jest robic upgrade do 400AW
Ja mam kupiony na Ali, jak narazie działa...
Hej!
Wejdzie do tego plecaka Nikkor 300 2.8 VRII + body ?
Witaj Jarek,dzisiaj dam ci odpowiedz wieczorem i fotki jezeli bedziesz chcial.
Czołem! Ponieważ stałem sie szczesliwym posiadaczem Tamzooki 150-600 mój plecak Quer made in China zrobił sie za mały. Koledzy z watku o Tamronie polecaja Flipside 400AW. Poniewaz 5 stówek to dla mnie sporo zastanawiam sie nad zakupem. Celem jest kupienie plecaka na lata i kilka body. W tej chwili posiadam D90,N18-105,N18-55 Macro,T150-600. Bardzo chciałbym abym nie musiał wydawac kaski na kolejny plecak jak kupie drugie body i N70-200. Czy cos takiego wejdzie? Czy plecak posiada miejsce na lapciaka i jakies inne drobiazgi w stylu jedzonko, termosik?
Masita, tez miales krzaki na dołaczonym kartoniku? Mam Flipside 300 ale kurde przy szklach na sztorc wkladanych typu 24-70 brakuje mi jakies 2-3 cm głebokosci, bo teraz czuje je na plecach. Nie wiem czy warto jest robic upgrade do 400AW
Czesc Jarek78,nie pamietam zadnych krzakow na kartoniku-jakas ilustracja byla ale nie pamietam.
Wedlug mnie upgrade sie oplaca aczkolwiek nie wiem nic o flipside300-ja i moj ziomek mamy te same plecaki 400AW on jakies 4 lata ja ok 2,w tym on czesto chodzi po gorach niz ja-a pakujemy co sie da do tych plecakow nie liczac fotografii,i jak na razie nic sie nie dzieje-u ziomka tylko troche kolor czarny wyblakl.
Zwroc uwage na szycia i zamki i porownaj ze swoim,albo po prostu przynies sprzet do sklepu-jezeli masz okazje.
- - - - kolejny post - - - - - -
Czołem! Ponieważ stałem sie szczesliwym posiadaczem Tamzooki 150-600 mój plecak Quer made in China zrobił sie za mały. Koledzy z watku o Tamronie polecaja Flipside 400AW. Poniewaz 5 stówek to dla mnie sporo zastanawiam sie nad zakupem. Celem jest kupienie plecaka na lata i kilka body. W tej chwili posiadam D90,N18-105,N18-55 Macro,T150-600. Bardzo chciałbym abym nie musiał wydawac kaski na kolejny plecak jak kupie drugie body i N70-200. Czy cos takiego wejdzie? Czy plecak posiada miejsce na lapciaka i jakies inne drobiazgi w stylu jedzonko, termosik?
Nomen82 zmiescisz sprzet fotograficzny ktory chcesz,ale termos do bocznej kieszonki na zewnatrz,a jedzonko-kilka kanapek malych tez do bocznej kieszonki na zewnatrz lub do przedniej kieszeni.
Zobacz tutaj jako mini maly przyklad,jezeli nie zadowala masz jeszcze AW500http://www.cameranu.nl/nl/c26652/tassen-koffers-en-riemen/lowepro/flipside.
Acha AW400 nie ma kieszeni na laptopa.
Podziekowal bardzo. A ktorys Lowepro ma lub inny polecany?
Jezeli chodzi o firme Lowepro to plecak z kieszenia na laptopa i zeby pomiescil twoje zabawki zaczyna sie od okolo 800zl.
Jezeli chodzi o plecaki innych firm -nie mam wiec sie nie wypowiem ,ale na pewno cos znajdziesz ,tylko kwestia jakosci i wytrzymalosci.
Hej!
Wejdzie do tego plecaka Nikkor 300 2.8 VRII + body ?
Wejdzie spokojnie, jeszcze zostanie miejse.
nie kupujcie podrobek, moja juz sie pruje w sumie po jednym ciezszym wyjezdzie...
Borat1979
31-05-2016, 22:24
Mam Lowepro Flipside 300 od czterech lat i używam go codziennie nosząc w nim praktycznie wszystko: żarcie do pracy, zakupy, sprzęt foto a nawet chodzę z nim po piwo. Przegródki rewelacyjnie się sprawdzają bo flaszki nie brzęczą :)
Moja rada jest taka kup tu a masz pewność, że kupujesz oryginał: http://www.torbylowepro.pl/
Zresztą przy kupowaniu jakichkolwiek akcesoriów jak plecaki, torby, kary pamięci statywy polecam sprawdzić oficjalnych dystrybutorów i kupować u niech.
Jak bym miał kupić podróbę to nie dałbym więcej jak stówę. Zresztą nie polecam próbek, warto kupić oryginał bo jest niesamowicie wytrzymały i trwały.
A i nie polecam prać z użyciem proszku bo wewnętrzna wyjmowana cześć ma jakaś warstwę wodoodporną, która po kontakcie z silnym detergentem zrobiła się taka :???:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://norbmaks.vot.pl/photos/nikoniarze/plecak.jpg)
Podróbki są zrobione z gorszego materiału, prują się po paru miesiącach, to tylko kasa wyrzucona w błoto.
Pytanie, jak poznać, że ktoś sprzedaje podróbę?
Pytanie, jak poznać, że ktoś sprzedaje podróbę?
Być może to są wskazówki....
https://polfoto.wordpress.com/2016/03/23/uwaga-na-podrobki-lowepro/
nikoniarz
20-02-2018, 19:50
Pytanie, jak poznać, że ktoś sprzedaje podróbę?
Brałbym nówkę od oficjalnego dystrybutora- 100% pewności i zakup raz na wiele, wiele lat...
Podlacze sie z pytaniem. Mam aktualnie Lowepro 300, ktory sluzy mi dzielnie od wielu lat. Niestety stal sie za ciasny i aktualnie szukam czegos wiekszego. Chcialbym zmiescic D700, 80-200, 24-70, 85ke, ladowarki, pare filtrow, go pro + gadzety do go pro. Zalezy mi na mozliwosci wyciagniecia z boku.
Rozwazam Lowepro ProTactic 450 AW lub ewentualnie Manfrotto 3n1-36. Czy ktos latal moze z ktoras z nich jako bagaz podreczny?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.