yacekk
21-05-2007, 22:42
Witam
Czy ktos juz probowal drukowac bezposrednio z tych aparatow na drukarce termosublimacyjnej Canon CP720??
Czy byly jakies problemy i czy wogole spzrety sie widza? Intsrukcja pisze ze wystarczy system PictBridge.
Pozd.
Czy ktos juz probowal drukowac bezposrednio z tych aparatow na drukarce termosublimacyjnej Canon CP720??
Czy byly jakies problemy i czy wogole spzrety sie widza? Intsrukcja pisze ze wystarczy system PictBridge.
Pozd.