Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : D70s i D200 - drukarka termo. Canon 720



yacekk
21-05-2007, 22:42
Witam
Czy ktos juz probowal drukowac bezposrednio z tych aparatow na drukarce termosublimacyjnej Canon CP720??
Czy byly jakies problemy i czy wogole spzrety sie widza? Intsrukcja pisze ze wystarczy system PictBridge.

Pozd.

Norbs
22-05-2007, 08:16
Witam ja drukuje na CP 510 CANON i wszystko gra tylko aparat trzeba przestawić z Mass Storage na PTP

vuki
22-05-2007, 17:25
ja wkladam karte pamieci do Canona i drukuje

yacekk
22-05-2007, 22:36
Dzieki za informacje tzn ze raczej zakupie Canon 720

yacekk
03-06-2007, 19:58
Wydruk z komputera jest OK ale wydruk z aparatu np D200 jest nie OK:)
Konkretnie to fotka jest ciemna no i troche kolorki nie teges!
Jak ustaiacie aparat zeby bylo OK Ja robilem foty na JPG-sRGB I