KamKiewel
02-04-2016, 12:13
Cześć,
Postanowiłem założyć ten temat bo nurtuje mnie mała wątpliwość (tylko jedna).
Mianowicie po przymocowaniu redukcji na obiektyw Helios 44m-4 pod nikonowski bagnet, próbuję go normalnie przymocować do korpusu body,
podpinając mój stary obiektyw kitowy 18-105 w pewnym momencie następuje blokada, i mam pewność ,że obiektyw jest dobrze zamocowany i trzyma się z całych sił.
W heliosie z przejściówką też powinno coś zaskoczyć? Zamontowałem obiektyw, wszystko wydaje się być okej, ale obiektyw cały czas można dokręcać..
Kręcić do oporu, czy zostawić tak jak jest, mimo możliwości dalszego kręcenia (boje się ,że porysuję moje nie śmigane body - bo czuje delikatny opór)
Kamil
Postanowiłem założyć ten temat bo nurtuje mnie mała wątpliwość (tylko jedna).
Mianowicie po przymocowaniu redukcji na obiektyw Helios 44m-4 pod nikonowski bagnet, próbuję go normalnie przymocować do korpusu body,
podpinając mój stary obiektyw kitowy 18-105 w pewnym momencie następuje blokada, i mam pewność ,że obiektyw jest dobrze zamocowany i trzyma się z całych sił.
W heliosie z przejściówką też powinno coś zaskoczyć? Zamontowałem obiektyw, wszystko wydaje się być okej, ale obiektyw cały czas można dokręcać..
Kręcić do oporu, czy zostawić tak jak jest, mimo możliwości dalszego kręcenia (boje się ,że porysuję moje nie śmigane body - bo czuje delikatny opór)
Kamil