Xavier80
26-03-2016, 23:54
czy ktoś mógłby w kilku słowach napisać w jaki sposób optymalnie zarządzić barwą przy drukowaniu odbitek z mg7550? Nurtuje mnie taka oto kwestia: mam zainstalowane profile icc dla papierów canona, zdjęcia do druku przygotowuję w module print lightrooma. Przy opcji "managed by printer" odbitki są w miarę ok (lekką różnicę nasycenia, kontrastu i kolorów zrzucam na karb nieskalibrowanego monitora), natomiast wybierając w lr profil icc dla danego papieru wychodzą jakieś cuda wianki, ogromne zafarby. Czym to może być spowodowane? Jak się z tym uporać?