Zobacz pełną wersję : Torba do 250zl, d3100 + 3 szkła
Jak w temacie. Szukam torby do D3100 + 18-105, 35, 50, 55-300mm - tele rzadko nosze, ale żeby w razie czego się zmieścił. Do tego ładowarka, karty pamięci, akumulatorki. Czasem też dodatkowo będzie bezlusterkowiec. Miło by było by pomieścil też tablet 10,1".
Obecnie posiadam case logica, ale zrobił się za mały xd modelu nie znam, nigdzie nie ma oznaczeń.
Cena do 250zł
Weź graty ze sobą do jakiegoś fotosklepu i poprzymierzaj - lepszej opcji nie ma.
A jaką torbą warto się zainteresować w tej cenie?
Mam taki sam zestaw jak Twój - / zamiast tableta lampa metz / i kupiłem "Racam BASIC B-15" śmieszna cena ok.100 pln, a D 3100 można zapakować z dołączonym 55-300 i się normalnie zamyka...
normo
Co sądzicie o lowerpro nova 180,190,200 aw, 17l aw,. Obecnie mam case logic tbc 309
Co sądzicie o lowerpro nova 180,190,200 aw, 17l aw,. Obecnie mam case logic tbc 309
Posiadam Nova Sport 17L AW , bez trudu mieszczę trzy szkła ( 35, 18-105 , 70-300 ) , lampa bc-700 , tablet , kable i inne pierdoły , nie licz na więcej :-) chyba że poupychasz . Można włożyć pionowo body z podpiętą 300 tką . Ogólnie wykonanie na wysokim poziomie z dobrych materiałów , używam b.często od dwóch lat i śladów zużycia nie widać . Kupiłem w mpiku wtedy było najtaniej ( 220zł ) . Przymierzałem się też do Nova Sport 35L AW , ale za duży gabaryt .
Posiadam Nova Sport 17L AW , bez trudu mieszczę trzy szkła ( 35, 18-105 , 70-300 ) , lampa bc-700 , tablet , kable i inne pierdoły , nie licz na więcej :-) chyba że poupychasz . Można włożyć pionowo body z podpiętą 300 tką . Ogólnie wykonanie na wysokim poziomie z dobrych materiałów , używam b.często od dwóch lat i śladów zużycia nie widać . Kupiłem w mpiku wtedy było najtaniej ( 220zł ) . Przymierzałem się też do Nova Sport 35L AW , ale za duży gabaryt .
I za taką odpowiedź bardzo dziękuję :) ale proszę również o wypowiedzenie się co do reszty toreb.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.