PDA

Zobacz pełną wersję : Torba do 250zl, d3100 + 3 szkła



FiliPO
26-03-2016, 22:53
Jak w temacie. Szukam torby do D3100 + 18-105, 35, 50, 55-300mm - tele rzadko nosze, ale żeby w razie czego się zmieścił. Do tego ładowarka, karty pamięci, akumulatorki. Czasem też dodatkowo będzie bezlusterkowiec. Miło by było by pomieścil też tablet 10,1".
Obecnie posiadam case logica, ale zrobił się za mały xd modelu nie znam, nigdzie nie ma oznaczeń.

Cena do 250zł

DrAszyr
26-03-2016, 22:57
Weź graty ze sobą do jakiegoś fotosklepu i poprzymierzaj - lepszej opcji nie ma.

FiliPO
27-03-2016, 10:00
A jaką torbą warto się zainteresować w tej cenie?

normo
27-03-2016, 20:21
Mam taki sam zestaw jak Twój - / zamiast tableta lampa metz / i kupiłem "Racam BASIC B-15" śmieszna cena ok.100 pln, a D 3100 można zapakować z dołączonym 55-300 i się normalnie zamyka...

normo

FiliPO
29-03-2016, 20:13
Co sądzicie o lowerpro nova 180,190,200 aw, 17l aw,. Obecnie mam case logic tbc 309

Nikkoś
30-03-2016, 11:41
Co sądzicie o lowerpro nova 180,190,200 aw, 17l aw,. Obecnie mam case logic tbc 309

Posiadam Nova Sport 17L AW , bez trudu mieszczę trzy szkła ( 35, 18-105 , 70-300 ) , lampa bc-700 , tablet , kable i inne pierdoły , nie licz na więcej :-) chyba że poupychasz . Można włożyć pionowo body z podpiętą 300 tką . Ogólnie wykonanie na wysokim poziomie z dobrych materiałów , używam b.często od dwóch lat i śladów zużycia nie widać . Kupiłem w mpiku wtedy było najtaniej ( 220zł ) . Przymierzałem się też do Nova Sport 35L AW , ale za duży gabaryt .

FiliPO
30-03-2016, 12:06
Posiadam Nova Sport 17L AW , bez trudu mieszczę trzy szkła ( 35, 18-105 , 70-300 ) , lampa bc-700 , tablet , kable i inne pierdoły , nie licz na więcej :-) chyba że poupychasz . Można włożyć pionowo body z podpiętą 300 tką . Ogólnie wykonanie na wysokim poziomie z dobrych materiałów , używam b.często od dwóch lat i śladów zużycia nie widać . Kupiłem w mpiku wtedy było najtaniej ( 220zł ) . Przymierzałem się też do Nova Sport 35L AW , ale za duży gabaryt .
I za taką odpowiedź bardzo dziękuję :) ale proszę również o wypowiedzenie się co do reszty toreb.