Zobacz pełną wersję : Wesołego Alleluja
Z okazji zbliżających się świąt, chciałem Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia wielkanocne.
Co byś Cię je spędzili w spokoju, w zdrowi, radośni i szczęśliwi.
Życzę Wam smacznej święconki,oczywiście wcześniej obfotogafowanej:)
Mokrego dyngusa i miłych spotkań z najbliższymi.
Nie przejedzcie się, nie opijcie, żeby kaca nie mieć za dużo.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://e-kartki.net.pl/kartki/36/1/d/10483.gif)
Wszystkiego co najlepsze
madebyzosiek
24-03-2016, 15:03
Dzięki i wzajemnie:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=270945
:)
Wszystkiego co sobie wymarzycie! Niechaj nawet D5 ;) zajączek przyniesie.
spiritus
24-03-2016, 18:15
A to nie za szybko na "alleluja"?
Nie powinno to się mówić w sobotę dopiero? :D
Noo ale jak zaczynacie to i ja składam zdrowych i wesołych świąt ;)
A to nie za szybko na "alleluja"?
Nie powinno to się mówić w sobotę dopiero? :D
Noo ale jak zaczynacie to i ja składam zdrowych i wesołych świąt ;)
A tam, do soboty juz nie daleko:D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/03/radosnesloneczko-2.gif
źródło (http://emotikona.pl/emotikony/)Ja również życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt Wielkanocnych
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/03/radosnesloneczko-2.gif
źródło (http://emotikona.pl/emotikony/)
To i ja się przyłączam. Niech Wam święta mijają tak, jak Wam najbardziej odpowiada :)
Życzę Wszystkim, Kolegom i Koleżankom, Błogosławieństwa Bożego na czas Wielkanocny spędzony w gronie Najbliższych :)
Kristoforos
26-03-2016, 09:18
Zdrowych i wesołych i dobrego światła :)
Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Wielkiejnocy.Dużo zdrowia, radości i pogody ducha.:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.