PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w konkursie jak i opis naszego wyjazdu



Borowa
23-03-2016, 15:06
Hey

Przyszedł taki czas, gdzie po naszym wyjeździe zostały wspomnienia ale i również zdjęcia i filmik.
Z Aśką postanowiliśmy się zgłosić do konkursu Facet po 40stce
Potrzebujemy pomocy, i tutaj jako fotograf i nikoniarz proszę o pomoc

Serdecznie zapraszam do głosowania, a będzie nam bardzo miło jeśli zagłosujecie na nas (o ile wam się spodoba nasza opowieść)
Walczymy obecnie z bratem "sibirakiem"

http://facetpo40.pl/ranking/najlepsze-wyprawy-motocyklowe-ii/
Motocyklowa randka w Kapadocji

film

https://www.youtube.com/watch?v=HIP9MMb6--4



Dodatkowo zapraszamy na pokaz zdjęć i nasze opowieści

- 10 kwietnia w Tarnowie klub Włóczykij o 18:00
- 9 maja Katowice klub Namaste

Murphy
23-03-2016, 21:25
Na motocyklu nie jeżdżę, filmów nie kręcę ale podobało mi się. Zagłosowałem.
A w tym wątku cisza jakaś taka!

Borowa
23-03-2016, 22:02
mam nadzieje że nikoniarze wspomogą nikoniarza ;)

Wiielkie dzięki

Nbogdan
23-03-2016, 22:24
Mój głosik na plus.
Pozdrawiam.

conio
24-03-2016, 21:40
Głos poszedł!

Ted68
24-03-2016, 21:52
Też jeżdżę moto i z przekonaniem oddałem głos.

conio
24-03-2016, 22:33
Ale przy okazji, czemu filmiku na YT nie da się obejrzeć na mobilnej wersji YT?
Wydaje się, że z jednej strony głosować, a z drugiej strony nie ma jak oglądać?

Borowa
25-03-2016, 00:08
Niestety youtube ogranicza wyświetlanie na tel i urządzeniach mobilnych ze względu na prawa autorskie do utworu
Obecnie nie jestem wstanie już dodać do pierwszego posta

Na telefony i urządzenia mobilne


http://www.dailymotion.com/video/x3sh50g_amazing-motocycle-trip-to-cappadocia-pamukkale-santorini-and-other-great-places_travel


Dziękujemy

amirez
25-03-2016, 14:42
Poszło. Jak sprawowała się maszyna podczas wyjazdu?

Borowa
25-03-2016, 20:38
Wielkie dzięki
Oraz zapraszamy do dalszego głosowania

Motor spisał się super
Generalnie jestem Bardzo zadowolony
Niecałe dwa lata ze mną i zrobiliśmy 40 tys km

Rafał_Sz
30-03-2016, 09:07
Poszedł i mój głos. Szkoda, że głosowanie jest jawne i widać wyniki na bieżąco. Zazdroszczę wycieczki. :)