Borowa
23-03-2016, 15:06
Hey
Przyszedł taki czas, gdzie po naszym wyjeździe zostały wspomnienia ale i również zdjęcia i filmik.
Z Aśką postanowiliśmy się zgłosić do konkursu Facet po 40stce
Potrzebujemy pomocy, i tutaj jako fotograf i nikoniarz proszę o pomoc
Serdecznie zapraszam do głosowania, a będzie nam bardzo miło jeśli zagłosujecie na nas (o ile wam się spodoba nasza opowieść)
Walczymy obecnie z bratem "sibirakiem"
http://facetpo40.pl/ranking/najlepsze-wyprawy-motocyklowe-ii/
Motocyklowa randka w Kapadocji
film
https://www.youtube.com/watch?v=HIP9MMb6--4
Dodatkowo zapraszamy na pokaz zdjęć i nasze opowieści
- 10 kwietnia w Tarnowie klub Włóczykij o 18:00
- 9 maja Katowice klub Namaste
Przyszedł taki czas, gdzie po naszym wyjeździe zostały wspomnienia ale i również zdjęcia i filmik.
Z Aśką postanowiliśmy się zgłosić do konkursu Facet po 40stce
Potrzebujemy pomocy, i tutaj jako fotograf i nikoniarz proszę o pomoc
Serdecznie zapraszam do głosowania, a będzie nam bardzo miło jeśli zagłosujecie na nas (o ile wam się spodoba nasza opowieść)
Walczymy obecnie z bratem "sibirakiem"
http://facetpo40.pl/ranking/najlepsze-wyprawy-motocyklowe-ii/
Motocyklowa randka w Kapadocji
film
https://www.youtube.com/watch?v=HIP9MMb6--4
Dodatkowo zapraszamy na pokaz zdjęć i nasze opowieści
- 10 kwietnia w Tarnowie klub Włóczykij o 18:00
- 9 maja Katowice klub Namaste