PiterM
22-03-2016, 16:09
Jak znajdę chwilę to chętnie przepiszę na polski, a na razie po prostu dzielę się tym co napisałem dla Pack Config. Tekst jest po angielsku, ale google jakby co pomoże, a obrazki są te same niezależnie od języka :)
Dla mnie perfekcja, w sumie sam sobie skonfigurowałem co gdzie ma być. Sprawdza się idealnie, ale tego oczekiwałem po torbie custom szytej pod zamówienie... co prawda służy mi do noszenia bezlustra Fuji, ale jako wieloletni nikoniarz dzielę się i tu:
Recka (po angielsku) http://bit.ly/ReviewJavran
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/03/javran_maui1-2.jpg
źródło (http://pmgallery.pl/pmhosting/javran_maui-1.jpg)
Dla mnie perfekcja, w sumie sam sobie skonfigurowałem co gdzie ma być. Sprawdza się idealnie, ale tego oczekiwałem po torbie custom szytej pod zamówienie... co prawda służy mi do noszenia bezlustra Fuji, ale jako wieloletni nikoniarz dzielę się i tu:
Recka (po angielsku) http://bit.ly/ReviewJavran
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/03/javran_maui1-2.jpg
źródło (http://pmgallery.pl/pmhosting/javran_maui-1.jpg)