PDA

Zobacz pełną wersję : Rok z torbą Javran 'Maui Minimalist' na ramieniu, plecaku, nosidełku...



PiterM
22-03-2016, 16:09
Jak znajdę chwilę to chętnie przepiszę na polski, a na razie po prostu dzielę się tym co napisałem dla Pack Config. Tekst jest po angielsku, ale google jakby co pomoże, a obrazki są te same niezależnie od języka :)

Dla mnie perfekcja, w sumie sam sobie skonfigurowałem co gdzie ma być. Sprawdza się idealnie, ale tego oczekiwałem po torbie custom szytej pod zamówienie... co prawda służy mi do noszenia bezlustra Fuji, ale jako wieloletni nikoniarz dzielę się i tu:

Recka (po angielsku) http://bit.ly/ReviewJavran


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/03/javran_maui1-2.jpg
źródło (http://pmgallery.pl/pmhosting/javran_maui-1.jpg)

Maro66.
26-03-2016, 12:43
Świetna recenzja, świetne foty. Ty to i tosterem dobre zdjęcie zrobisz ;-)
Przez twoje zdjęcia Pama, jeszcze na KMZiZ, zachorowałem na ten zegarek...