PDA

Zobacz pełną wersję : Kamera do domu: Wifi, >=720p, android



docxxx
21-03-2016, 13:39
Koledzy, kupiłem ostatnio taką (lub podobną) kamerę Wifi do podglądania co się dzieje w domu:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4991293156&reco_id=96855925-ef58-11e5-9c64-028b7cd84653&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16

Jakość jest ok, ale jestem zniesmaczony bardzo małymi możliwościami konfiguracji.
Co mi z tego, że mam podgląd, skoro:

- kamera nie robi zdjęć po wykryciu ruchu co zadany czas X, przez zadany czas Y (np. 1 zdjecie na sekundę przed 10 sekund) (sic!)
- kamera nie nagrywa po wykryciu ruchu przez zadany czas Z
- kamera gubi ustawienia FTP (sic!)
- nie potrafi nagrywać i dać sygnał podglądu w tym samym czasie

Tak więc szukam niedrogiej kamery, która spełni te moje "wygórowane żądania". Teraz to mogę sobie kota podglądać w domu, a jak złodziej przyjdzie będzie mógł bezkarnie obrobić mieszkanie.
Aha, dodatkowo chciałbym, aby te nagrania/zdjęcia po wykryciu ruchu były od razu wysyłane przez FTP (zdjęcia od razu, film - wiadomo).

madebyzosiek
21-03-2016, 14:02
Ja miałem kiedyś niedrogą kamerę ip d-linka, która wszystko to o czym piszesz potrafiła :)

.:Gerard:.
21-03-2016, 17:27
Bo prawdopodobnie potrzebujesz Rejestrator ;-)

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-ele-1-1-0229&search_scope=category-19162&string=%20DVR%20NVR%20P2P

Rafał_Sz
31-03-2016, 11:43
Kup taniego smartfona, ale wyglądającego drogo (;)) i zainstaluj stosowny soft (IP Camera itp.) Złodziej nie dość, że będzie nagrany, to jeszcze doprowadzi Cię do dziupli - bo który złodziej nie weźmie telefonu ze stołu itd.

ekonet
01-04-2016, 12:38
Kup taniego smartfona, ale wyglądającego drogo (;)) i zainstaluj stosowny soft (IP Camera itp.) Złodziej nie dość, że będzie nagrany, to jeszcze doprowadzi Cię do dziupli - bo który złodziej nie weźmie telefonu ze stołu itd.
Najlepiej z opcją zdalnej detonacji. ;)

Rafał_Sz
01-04-2016, 13:51
Najlepiej z opcją zdalnej detonacji. ;)


To jest myśl! Masz u mnie browara. :)

RobertMiernik
01-04-2016, 14:31
trzeba by zrobić appkę do tego, na iphony na początek, tam lepszy rynek jest, po 9,99USD będzie się rozchodziła jak świeże bułeczki

Rafał_Sz
01-04-2016, 14:43
Jesteśmy bogaci.

sote
02-04-2016, 21:08
Docxxx zainteresuj się xiaomi yi home (wersja z diodami ir) może Ci przypasuje. Zerknij na yt są recki nawet po polsku.
O tym piszę: http://xiaomi.com.pl/produkt/kamera-xiaomi-yi-home-nocna-edycja/

Niekoniecznie z tego sklepu.