karolt
21-03-2016, 09:24
Pytanie. Czy 70-200 VR II + TC-20E III
ma szanse być tak samo dobry jak taki teleskop:
http://www.teleskopy.pl/Refraktor-TS-APO65Q-65/420mm-quadruplet-2--/-1,25--OTA-(TSAPO65Q)-teleskopy-1967.html
Nie udało mi się znaleźć żadnych astrofotek w tym temacie. Albo nikt na to nie wpadł, albo teleskop zjada zestaw z konwerterem na śniadanie.
Ale konwerter jest o połowę tańszy, więc wolę sprawdzić. :-)
ma szanse być tak samo dobry jak taki teleskop:
http://www.teleskopy.pl/Refraktor-TS-APO65Q-65/420mm-quadruplet-2--/-1,25--OTA-(TSAPO65Q)-teleskopy-1967.html
Nie udało mi się znaleźć żadnych astrofotek w tym temacie. Albo nikt na to nie wpadł, albo teleskop zjada zestaw z konwerterem na śniadanie.
Ale konwerter jest o połowę tańszy, więc wolę sprawdzić. :-)