Fenrir
07-03-2016, 18:24
Witajcie,
Od razu proszę o wybaczenie za lamerskie pytanie i brak umiejętności szukania w google. Nie potrafię jednak nazwać tego problemu odpowiednio. Zatem speców o radę proszę.
Otóż... Przeinstalowałem system (dobra, nie ja, a ktoś). Używam chroma i mam zwyczaj posiadać sporo otwartych kart. Kiedyś strony w kartach sobie po prostu leżały i kiedy kliknąłem w kartę, miałem ją gotową, widoczną, w ułamku sekundy. Teraz każdą kartę, nieużywaną przez jakieś 5 minut, od nowa mi chrome ładuje. Szlag mnie trafia, bo przeca to trochę trwa, a ja nie potrzebuję przeładowywać za każdym razem stronki, na której nie pojawiają się nowe treści.
Wspomógłby mnie ktoś poradą, co odznaczyć i gdzie, aby mnie ten szlag jednak nie trafiał? ;)
Będę bardzo wdzięczny :)
Od razu proszę o wybaczenie za lamerskie pytanie i brak umiejętności szukania w google. Nie potrafię jednak nazwać tego problemu odpowiednio. Zatem speców o radę proszę.
Otóż... Przeinstalowałem system (dobra, nie ja, a ktoś). Używam chroma i mam zwyczaj posiadać sporo otwartych kart. Kiedyś strony w kartach sobie po prostu leżały i kiedy kliknąłem w kartę, miałem ją gotową, widoczną, w ułamku sekundy. Teraz każdą kartę, nieużywaną przez jakieś 5 minut, od nowa mi chrome ładuje. Szlag mnie trafia, bo przeca to trochę trwa, a ja nie potrzebuję przeładowywać za każdym razem stronki, na której nie pojawiają się nowe treści.
Wspomógłby mnie ktoś poradą, co odznaczyć i gdzie, aby mnie ten szlag jednak nie trafiał? ;)
Będę bardzo wdzięczny :)