krzysko88
06-03-2016, 13:51
Witam, dostalem gratis do 18-105 filtr jak w temacie. to filtr polaryzacyjny tak ? nosic go zawsze dla ochrony czy bedzie mi fałszowac fotografie ? w jakich scenach go najlepiej używać ? z czym go sie je ?
wygooglowalem go i wiem ,że jest to polar kołowy z tym ,że wolałbym wiedzieć z czym to sie je i czy w ogóle warto, bo sprzedawca zawsze swoje chwalić bedzie a nosić coś ciągle na lustrze co tylko bedzie mi szarpać nerwy to tez bez sensu. z góry dzięki za podpowiedzi odnośnie filtra. :)
wygooglowalem go i wiem ,że jest to polar kołowy z tym ,że wolałbym wiedzieć z czym to sie je i czy w ogóle warto, bo sprzedawca zawsze swoje chwalić bedzie a nosić coś ciągle na lustrze co tylko bedzie mi szarpać nerwy to tez bez sensu. z góry dzięki za podpowiedzi odnośnie filtra. :)