Zobacz pełną wersję : Dzień kobiet
kilkazzłotych
05-03-2016, 10:41
Witam,
mam w pracy 11 kobiet. Macie jakiś pomysł na drobny kreatywny upominek?
barracuda
05-03-2016, 10:50
Zdjęcia im zrób, będą zadowolone :)
Jak znajdziesz jeszcze jedną to nawet coś w stylu kalendarza Pirelli się uda zrobić :)
Dobrze prawi... Pod fajrant kupcie szampany, czerwone wina, białe wino, do tego jakieś czekoladki i zamówcie kilka sztuk pizzy... Po 2 godzinach rozluźniania atmosfery rzucasz kwestię z foceniem i jedziesz...
Po bąbelkach przyjdzie chillout, co potem będzie widać na zdjęciach. Założę się że frekwencja na sesji foto sięgnie 70%, po spełnieniu powyższego warunku.
kilkazzłotych
05-03-2016, 11:17
kurde fajny pomysł ale mało czasu
- - - - kolejny post - - - - - -
To jest myśl akurat zostajemy po godzinach więc może się udać
No to działaj, czekamy na zdjęcia... Pamiętaj, że zawsze bardziej liczy się to co zrobisz, niż to co kupisz. Raz że to wkład własny, dwa że tworzy się coś unikalnego.
spiritus
05-03-2016, 12:01
Może na akty się załapiesz jakieś :D
Powodzenia i też na zdjęcia czekam ;)
kilkazzłotych
05-03-2016, 12:35
heh no było by ciekawie.
Obawiam się tylko że bez lampy sie nie obejdzie bo mamy kiepskie światło
GrzesiekM
07-03-2016, 19:06
11 miesięcy solo, a grudzień "cuzamen do kupy" :)
Na grudzień - autoportret ;)
Bardzo sympatyczny pomysł (swoją drogą ciekawe jaki procent powie że źle wychodzę na zdjęciach i odmówi udziału?)
spiritus
07-03-2016, 22:16
Na grudzień - autoportret ;)
Bardzo sympatyczny pomysł (swoją drogą ciekawe jaki procent powie że źle wychodzę na zdjęciach i odmówi udziału?)
Przed winem każda, po winie żadna :D
Krzychoo_
07-03-2016, 22:59
Po kuponie totolotka dla każdej. Ilość zakładów wg uznania. Każda przez kilka godzin będzie się czuła bogata :)
kilkazzłotych
07-03-2016, 23:13
Z lotkiem też spoko pomysł.
Tylko pamiętaj spisać numery i puścić sobie te same bo jak któraś wygra to będzie zonk ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.