PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień kobiet



kilkazzłotych
05-03-2016, 10:41
Witam,
mam w pracy 11 kobiet. Macie jakiś pomysł na drobny kreatywny upominek?

barracuda
05-03-2016, 10:50
Zdjęcia im zrób, będą zadowolone :)
Jak znajdziesz jeszcze jedną to nawet coś w stylu kalendarza Pirelli się uda zrobić :)

KaarooL
05-03-2016, 11:04
Dobrze prawi... Pod fajrant kupcie szampany, czerwone wina, białe wino, do tego jakieś czekoladki i zamówcie kilka sztuk pizzy... Po 2 godzinach rozluźniania atmosfery rzucasz kwestię z foceniem i jedziesz...

Po bąbelkach przyjdzie chillout, co potem będzie widać na zdjęciach. Założę się że frekwencja na sesji foto sięgnie 70%, po spełnieniu powyższego warunku.

kilkazzłotych
05-03-2016, 11:17
kurde fajny pomysł ale mało czasu

- - - - kolejny post - - - - - -

To jest myśl akurat zostajemy po godzinach więc może się udać

KaarooL
05-03-2016, 11:25
No to działaj, czekamy na zdjęcia... Pamiętaj, że zawsze bardziej liczy się to co zrobisz, niż to co kupisz. Raz że to wkład własny, dwa że tworzy się coś unikalnego.

spiritus
05-03-2016, 12:01
Może na akty się załapiesz jakieś :D

Powodzenia i też na zdjęcia czekam ;)

kilkazzłotych
05-03-2016, 12:35
heh no było by ciekawie.
Obawiam się tylko że bez lampy sie nie obejdzie bo mamy kiepskie światło

GrzesiekM
07-03-2016, 19:06
11 miesięcy solo, a grudzień "cuzamen do kupy" :)

Zolty
07-03-2016, 20:21
Na grudzień - autoportret ;)
Bardzo sympatyczny pomysł (swoją drogą ciekawe jaki procent powie że źle wychodzę na zdjęciach i odmówi udziału?)

spiritus
07-03-2016, 22:16
Na grudzień - autoportret ;)
Bardzo sympatyczny pomysł (swoją drogą ciekawe jaki procent powie że źle wychodzę na zdjęciach i odmówi udziału?)

Przed winem każda, po winie żadna :D

Krzychoo_
07-03-2016, 22:59
Po kuponie totolotka dla każdej. Ilość zakładów wg uznania. Każda przez kilka godzin będzie się czuła bogata :)

kilkazzłotych
07-03-2016, 23:13
Z lotkiem też spoko pomysł.

klekacz
07-03-2016, 23:30
Tylko pamiętaj spisać numery i puścić sobie te same bo jak któraś wygra to będzie zonk ;)