PDA

Zobacz pełną wersję : 02 Arena Praga - zdjęcia podczas koncertu



asche
04-03-2016, 15:56
W październiku wybieram się na koncert The Cure w 02 Arena w Pradze i mam wątpliwość czy jest sens zabierania ze sobą aparatu.
Parę lat temu miałem okazję być na ich koncercie w Spodku i się okazało, że z robieniem zdjęć z płyty nie ma problemu. Niestety wtedy nie brałem aparatu ze sobą.

Czy może ktoś ma z Was doświadczenie z koncertów w tym miejscu i mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć, że ochrona nie będzie się czepiać ludka z aparatem na szyi?

Cichy
04-03-2016, 16:21
Robiłem tam foty na Aerosmith spod sceny, jak dziesiątki innych ludzi :) Kompaktów się nie czepiali, lustra pewnie będą.

asche
04-03-2016, 18:13
Pewnie lustra z 70-200/2.8 tym bardziej? ;)

Rafał_Sz
10-03-2016, 19:30
Kompakt luz, smartfon tym bardziej. O lustrzance zapomnij. Nawet jak przejdziesz przez bramki, to Cię później wyłapią. A z Czechami z ochrony trudno się dogadać, mają swoisty sposób myślenia. ;)

!AGresT
11-03-2016, 11:54
Kompakt luz, smartfon tym bardziej.

A później, zamiast oglądać koncert, oglądasz tysiące świecących ekraników.
Chyba już stary jestem...

Kurtz
11-03-2016, 12:33
A później, zamiast oglądać koncert, oglądasz tysiące świecących ekraników.
Chyba już stary jestem...

Ja chyba też... Po co na koncert zabierać kompakt?! A robienie zdjęć czy kręcenie czegokolwiek kompaktem nad głową jest dla mnie wyjątkowo wkurzające. I do tego te błyskające wszędzie lampy...

freefly
11-03-2016, 16:18
W październiku wybieram się na koncert The Cure w 02 Arena w Pradze i mam wątpliwość czy jest sens zabierania ze sobą aparatu.
Parę lat temu miałem okazję być na ich koncercie w Spodku i się okazało, że z robieniem zdjęć z płyty nie ma problemu. Niestety wtedy nie brałem aparatu ze sobą.


Idź i baw się dobrze.
Zdjęcia i filmik koncertu zawsze możesz obejrzeć w internecie.

Coś a propos:

https://www.youtube.com/watch?v=tt_8kpf7y7c&feature=youtu.be&t=8

:mrgreen:

ekonet
14-03-2016, 10:27
"Nierobienie zdjęć" to sztuka, której z czasem można się nauczyć. ;)