PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga skradziony sprzęt !!!!!!



Lmoska
03-03-2016, 12:28
Po włamaniu do mieszkania w Warszawie (Bemowo-Jelonki) w dniu 2 marca skradziono sporo sprzętu fotograficznego do fotografii podwodnej, części serwisowe nurkowe itp. Skradziono między innymi:
1. Aparat Nikon D300 SN 4111856
2. Aparat Nikon Coolpix P7000 SN 40189373
3. Obiektyw Sigma 17-50/2.8 EX DC OS SN 14073993
4. Obiektyw Sigma 8-16/4.5-5.6 DC SN 10896112
5. Obiektyw Sigma 70-200/2.8 EX DG OS SN 13602416
6. Obiektyw Nikkor 28-105/3.5-4.5D IF SN 253882
7. Lampa błyskowa Sigma 610 DG ST SN 12045644
8. Tablet DELL 3740 SN 171810655 (Dzieci nie są zadowolone)
9. Obudowa podwodna Ikelite do Nikon Coolpix P700 SN 38738
Tak więc skradziono także:
1. Obudowa podwodna Ikelite do Nikon D300
2. Lampa błyskowa Ikelite DS 125 TTL 2 sztuki
3. Lampa błyskowa Ikelite DS 50 1 sztuka
4. Kamera GoPro Hero 4 Silver
5. Oświetlenie do kamery Light for Me GoPro video Lighting system 1800
6. Kable synchronizacyjne do lamp Ikelite na jedną (2 szt) i dwie lampy (1 sztuka)
7. Porty obiektywowe do obudowy Ikelite 2szt, w tym 1 port typowy do obiektywu Nikkor 28-105/3.5-4.5 z możliwością przełączenia na tryb makro poprzez pokrętło na porcie.
8. Port kopułowy Ikelite WD-4 do obudowy typu Ikelite do Coolpix P7000
9. Ładowarki do lamp błyskowych Ikelite, do latarki nurkowej Light for Me 7XRE, ogrzewania SANTI (2 sztuki), zawory upustowe Apeks oraz SiTech, zawór dodawczy Apeks, Zawór dodawczy do ogrzewania Santi zgodny z SiTech, bojki nurkowe, szpulki, jakieś karabinki nurkowe, ładowarka do akumulatorków wszelkiego rodzaju (AAA, AA, C, D itp), i sporo innych elementów serwisowych do nurkowania.

Gdyby ktoś napotkał dziwne transakcje, oferty internetowe czy też w lombardach, komisach itp prosiłbym o kontakt na adres e-maill [email protected], [email protected] a w przypadku stwierdzenia konkretnych numerów seryjnych także niezwłoczne poinformowanie policji.

kondziu
03-03-2016, 14:10
Współczuje

Czy możesz napisać jak to złodzieje zorganizowali którędy weszli itp. Pozdrawiam.

ksh
03-03-2016, 14:22
Warto by tez podawać info jakie miasto bo przy okazji można gdzieś zerknąć w lombardy lub zwrócić uwagę na oferty, w jakiej sytuacji była kradzież jako przestrogę.

Lmoska
03-03-2016, 14:27
Warto by tez podawać info jakie miasto bo przy okazji można gdzieś zerknąć w lombardy lub zwrócić uwagę na oferty, w jakiej sytuacji była kradzież jako przestrogę.

Jest napisane Warszawa - Bemowo-Jelonki.
dnia 02.03.2016 w godzinach ok 11:00.
Włamali się do mieszkania i wynieśli.

Proszę o wszelkie informacja które mogą w jakikolwiek sposób dorwać drania.
Sprzęt fotograficzny z akcesoriami dla nurków nie spotyka się często na aukcjach internetowych komisach.

Dzięki za wszelkie informacje.

black70
03-12-2016, 12:28
Celowo podbijam wątek. Trochę czasu minęło, więc może coś "wypłynie". Jeśli temat nieaktualny, to proszę autora o info.

ksh
03-12-2016, 12:34
Dokładnie, info od poszkodowanego po czasie było by wskazane bo potencjalny złodziej sprzęt może upłynniać po czasie, a nikt już nie pamięta o tym zdarzeniu.

Lmoska
03-12-2016, 22:15
Niestety do dnia dzisiejszego nic się nie odnalazło :(