PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak Fancier KING KONG 30 XL - OPINIE



dark_24_d
28-02-2016, 23:08
Cześć Nikoniarze 

Szukam na wiosenne wypady plecaka

CAMROCK King Kong Z40

Fancier KING KONG 30 XL

mam na oku coś takiego 

Musi pomieścić D90 + grip + statyw + 50mm + 14mm + 105mm

Co wybrać ??? może coś innego ???

BlueOpti
08-11-2017, 14:12
Na początek... witam, dzień dobry :-)
Nikt nie odpowiedział... proszę może ktoś wie więcej o ich np. jakości.
Też szukam takiego plecaka i w któryś z tych celowałem. Z opisu szczegółowego jest kilka różnic na korzyść Fancier, a wydają się bliźniacze (podwójne suwaki zamków, mocowanie statywu na środku - wg mnie lepsze, bo symetryczne obciążenie, szelki modyfikowane z dwóch na jedną itd.)
Ktoś doradzi plecak takiej pojemności w podobnej cenie? Nie ma to być zawodowy, tylko hobbistyczny.