PDA

Zobacz pełną wersję : The Division - karta graficzna



rambobambo
19-02-2016, 20:43
Siemanko

Domyślam się, że jest tutaj sporo ludzi którzy poza fotografią lubią sobie w wolnej chwili w coś zagrać ;) Jak pewnie wiecie dziś ruszyły beta testy The Division a w marcu wychodzi jej pełna wersja i przyznam, że się zagrzałem na nią. Niestety karta nie wyrabia przy tej grze(NVIDIA GEFORCE 450GTX) tak samo jak przy innych nowszych np. GTA5.

Zacząłem się rozglądać za jakimś innym GPU. Co sądzicie o tej karcie:
http://www.komputronik.pl/product/269061/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/GIGABYTE_GeForce_GTX_960_4GB_WindForce.html

Chyba, że macie coś lepszego do polecenia w tym przedziale cenowym. ;)

Mój aktualny zestaw:
- INTEL CORE I5 2500 3.3GHz LGA1155 BOX
- ASUS P8H67-M PRO
- NVIDIA GeForce GTS 450
- HyperX DDR3 2X 8GB 1333MHz CL9 FURY
- SSD Crucial MX200 250GB
- SSD OCZ Vertex 2 E 60GB
- HDD SAMSUNG HD103SJ 1TB
- be quiet! Pure Power L7-530W

ps. GPU poza graniem służyło by też do renerów z Blendera.

FiliPO
19-02-2016, 23:01
960 będzie dobrym wyborem do twojego komputera, coś mocniejszego będzie ograniczane przez procesor. Zasilacz wystaczy ze spokojem :)
Poszukaj może wersji od MSI.

rambobambo
19-02-2016, 23:39
960 będzie dobrym wyborem do twojego komputera, coś mocniejszego będzie ograniczane przez procesor. Zasilacz wystaczy ze spokojem :)
Poszukaj może wersji od MSI.
A czym się różni wersja MSI? ;)

Rafał_Sz
20-02-2016, 11:43
Tym, czym jazda po bułki samochodem od Daewoo z jazdą po bułki samochodem od Porsche. ;)

Merde
20-02-2016, 12:00
Tym, czym jazda po bułki samochodem od Daewoo z jazdą po bułki samochodem od Porsche. ;)
Chyba lekko przesadzasz. Jeśli Gigabyte to Daewoo, to MSI to co najwyżej Chevrolet. I to nie ten z USA.
Jeden pies.
Padał mi sprzęt od MSI, padał od Gigabyte'a, różnicy w jakości nie stwierdziłem.

rambobambo
20-02-2016, 12:01
Patrzyłem na tej stronie to w testach GIGABYTE lepiej wypada. ;)

http://pclab.pl/art60420-64.html

Rafał_Sz
20-02-2016, 12:15
Chyba lekko przesadzasz. Jeśli Gigabyte to Daewoo, to MSI to co najwyżej Chevrolet. I to nie ten z USA.
Jeden pies.
Padał mi sprzęt od MSI, padał od Gigabyte'a, różnicy w jakości nie stwierdziłem.


Porsche też się psuje. :)

Kurtz
20-02-2016, 18:24
Porsche też się psuje. :)
Albo płonie samo z siebie... ;)

Ja osobiście korzystam głównie ze sprzętu od Gigabyte i nie narzekam, problemów nie miałem. GPU polecam wybierać patrząc na to na ile głośne ma chłodzenie, jakie temperatury utrzymuje podczas pracy i na jakich zegarach pracuje (wraz z trybem boost). Fajnie, jeżeli chłodzenie jest wydajne, ale potrafi też być ciche, kiedy nie gramy i nie obciążamy GPU.