PDA

Zobacz pełną wersję : [ Canon ] Canon do wideo: 7D II czy 5DMark III ?



docxxx
18-02-2016, 15:50
Koledzy, z racji tego, że nie mam teraz dostępu do konta na canonboard, zapytam was:

Ktory Canon lepszy do wideo, 7DII czy 5DIII? Odpowiedz niby prosta, bo "pelna klatka", ale to wcale nie jest takie oczywiste.
7DII ma dual AF, 60fps przy FHD (dla mnie bardzo wazne), dobre wysokie czulosci. W zasadzie za 5DIII przemawia tylko "magia pelnej klatki" + niby dobre wysokie ISO, ale juz nie ma tutaj 60fps przy FHD, a to raczej lipa.
Czy ktos z was obcował z dwiema puszkami i moze cos napisac?

sv
18-02-2016, 16:44
Ktory Canon lepszy do wideo, 7DII czy 5DIII?

A może 80d? ;-)

docxxx
18-02-2016, 16:59
Już Ci chciałem napisać, że to amatorka, ale teraz jak popatrzyłem i poczytałem specyfikację, to wygląda nieźle. No i ten odchylany ekran.

sv
18-02-2016, 18:35
Nowy sensor, bardzo dobry AF w trakcie filmowania. Poczekaj na jakieś sample.