Zobacz pełną wersję : Wywołanie zdjęć online
szymon189
14-02-2016, 18:05
Jakie portale lub laby polecacie do wywołania zdjęć? Mam trochę zdjęć do wywołania.
ja wywołuję w cyfrowaciemnia.pl i to miejsce polecam. Myślałem też żeby przetestować JBRLab po sąsiedzku, ale jeszcze nie miałem okazji. To zależy czego oczekujesz od odbitek. Czy sam jesteś w stanie zapanować nad przestrzeniami barwnymi, zapięciem profili kolorystycznych labu danego papieru czy chcesz tanio, szybko...
Możliwości jest wiele. Opisz coś więcej.
Ja wołałem w JBRLab i jestem zadowolony.
Jeśli panujesz nad barwą, to nie będą ingerować. Jeśli nie, to pomogą. Wszystko wg. Twojego uznania.
Bardzo nam miło. :) dziękujemy i zapraszamy.
Ja zamawiam z vertis (http://www.vertis.pl/). Polecam
Andrzej1974
15-02-2016, 17:43
A zamawiał ktoś w najlepszefoto.pl?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.