PDA

Zobacz pełną wersję : Radio...



amirez
13-02-2016, 23:11
Witam!
==============
Ponieważ wiedza moja jest znikoma, pozwalam sobie zapytać w co celować: naszła ochota na zakup wieży - radia. Takiej w zakresie 1-3k.
Wymagania ;) ciepły dźwięk, drewniane głośniki, możliwość podpięcia zewnętrznego gramofonu, TV Sony /by był lepszy dźwięk z telewizora/, USB, wi-fi, ew. internet po kablu. I co tam jeszcze z bajerów można /mają CD lub DVD do płyt?/.
Całość niezbyt wielka, czarna, mile "dizajnerska" . Gdzie kupować, aby nie przepłacić. Gdyby ktoś z Kolegów miał rozeznanie i pomógł, będę wdzięczny.

gALL
13-02-2016, 23:50
Pioneer XC-P01 i do tego streamer systemowy N-P01, za zestaw 3 pudelek zaplcilem ponizej 2k a potem tylko dobrac glosniki.

amirez
14-02-2016, 13:48
Dziękuję za nakierowanie.

PiotrekW
14-02-2016, 16:19
Którykolwiek z modeli Yamaha PianoCraft np. MCR-550. I będzie Pan zadowolony :) Oczywiści przed zakupem trzeba posłuchać, np w MM.

gALL
14-02-2016, 17:18
Średnio grają te Yamahy, szczególnie na standardowych głośnikach. Lepiej coś od Denona: M39 czy M40, Onkyo CR775, Teaca Reference od biedy Marantza Melody M-CR610. Jednak Pioneer wygląda bardzo ładnie, do tego gra lepiej niż przyzwoicie. Aby było śmieszniej Pioneer sprzedał swój dział AV do Onkyo prawie rok temu.

W MM to można pomacać a nie posłuchać. Szum tam jak w hali dworca kolejowego.

amirez
14-02-2016, 20:10
Dziękuję. A... warto szukać z opcją podłączenia do internetu /radia internetowe/, czy to tylko bajer?

gALL
14-02-2016, 22:24
Mieszkam poza Polandia, więc dla mnie idealnie. Mogę sobie posłuchać stacji radiowych z kraju. Jednak ich jakość jest taka sobie, często MP3 128kbps i do tego mono albo 96kbps i stereo.