PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty z fotografii ślubnej z ładnymi kolorami



asiula
03-02-2016, 00:46
Hejka,
Chciałabym się wybrać na warsztaty, ale niestety nie mogę znaleźć informacji w internecie gdzie się odbywają, jedynie co znalazłam to Pacura i Bojar, ale średnio podoba mi się ich obróbka , jeszcze plener i kościół jakoś w miarę, ale sala nie będę się wypowiadać:) Mnie bardziej interesują zdjęcia naturalne. Znalazłam coś w akademi nikona, ale nic opinii na ten temat, a jednak nie chciałabym wydać 1000zł w błoto, mało tego aby mieć jeszcze kościół trzeba zapisać się na drugi kurs i kolejny 1000zł. Ja w budżecie mam 1200zł i fajnie jakby w tym był plener,kościół i przygotowania oraz obróbka moich zdjęć z sali:) Jestem z jeleniej góry i mogę dojechać 200-300km jak naprawdę będzie warto:) Liczę na waszą pomoc.

DaroD300S
03-02-2016, 13:20
Uważaj na warsztaty prowadzone przez jednego ze znanych fotografów właśnie z akademii nikona. Kiedyś się dałem namówić na warsztaty z fotografii wieczornej. Czułem się tak jak bym zapłacił parę stów za możliwość oglądania reklamy pewnej firmy produkującej sprzęt oświetleniowy.

- - - - kolejny post - - - - - -

Jak interesuję cię szczegółowe informację to mogę Ci przesłać link i powiem o kogo chodzi Na priva.

adrian
03-02-2016, 16:36
Przecież możesz pisać tutaj, jak ktoś daje ciała, to lepiej żeby wszyscy wiedzieli ;-)

DaroD300S
03-02-2016, 21:54
Nie chcę się ciągać po sądach. Byłem, zapłaciłem, więcej nie pojadę.