PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw do Nikona D3100 + 18-105 / 50 f 1.8 do 350-400zł.



FiliPO
01-02-2016, 19:02
Tak jak w temacie, poszukuje statywu do D3100 i standardowego zooma, jasnej stałki.
Statyw będzie wykorzystywany do fotografii samochodów - na targach moto, do robienia zdjęć krajobrazowych.
Waga nie ma znaczenia, natomiast dobrze by było gdyby posiadał głowicę.

K4JT3K
01-02-2016, 21:27
W tej cenie nabyłbym albo:
1. VELBON SHERPA http://allegro.pl/promo-statyw-velbon-sherpa-603r-i5597726162.html
albo:
2. SLIK 330DX http://allegro.pl/super-cena-slik-330dx-statyw-i5635164883.html

albo najlepiej rozejrzeć się za używką FOTOPRO MGA-584N.

FiliPO
01-02-2016, 21:47
Fotopro przekracza mój budżet i to dosyć znacznie. Velbon czy Slik będzie miał lepszą głowicę ? Który z tych statywów jest lepszy ?

madebyzosiek
01-02-2016, 22:29
Fotopro przekracza mój budżet i to dosyć znacznie.

O 100 zł, więc może warto dozbierać?

FiliPO
02-02-2016, 13:51
No niestety, cena ponad 500zł z dostawą, to już o wiele za dużo.
Głowica Slik-a sprawdzi się przy fotografii samochodów, krajobrazów ? Jak ze stabilnością tych statywów ?