Zobacz pełną wersję : Statyw do Nikona D3100 + 18-105 / 50 f 1.8 do 350-400zł.
Tak jak w temacie, poszukuje statywu do D3100 i standardowego zooma, jasnej stałki.
Statyw będzie wykorzystywany do fotografii samochodów - na targach moto, do robienia zdjęć krajobrazowych.
Waga nie ma znaczenia, natomiast dobrze by było gdyby posiadał głowicę.
W tej cenie nabyłbym albo:
1. VELBON SHERPA http://allegro.pl/promo-statyw-velbon-sherpa-603r-i5597726162.html
albo:
2. SLIK 330DX http://allegro.pl/super-cena-slik-330dx-statyw-i5635164883.html
albo najlepiej rozejrzeć się za używką FOTOPRO MGA-584N.
Fotopro przekracza mój budżet i to dosyć znacznie. Velbon czy Slik będzie miał lepszą głowicę ? Który z tych statywów jest lepszy ?
madebyzosiek
01-02-2016, 22:29
Fotopro przekracza mój budżet i to dosyć znacznie.
O 100 zł, więc może warto dozbierać?
No niestety, cena ponad 500zł z dostawą, to już o wiele za dużo.
Głowica Slik-a sprawdzi się przy fotografii samochodów, krajobrazów ? Jak ze stabilnością tych statywów ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.