pioterkow
29-01-2016, 11:04
Wczoraj oglądałem film “Selekcja” z 2009r. O fotoreporterach wojennych w Kurdystanie.
Nie jest to film typowo dokumentalny jak "War photographer" ale jest nieźle zrobiony.
I Collin robi zdjęcia Nikonem :)
Polecam.
Nie jest to film typowo dokumentalny jak "War photographer" ale jest nieźle zrobiony.
I Collin robi zdjęcia Nikonem :)
Polecam.