PDA

Zobacz pełną wersję : Wątek o grach



spiritus
22-01-2016, 18:40
Od czasu do czasu powstają jakieś zapytania odnośnie jakiejś gry. Sam mam jedno pytanie i pomyślałem, że może lepiej założyć jeden wspólny temat?

Gra ktoś w wiedźmina 3? Potrzebuję znaleźć dwimetryt. Ktoś wie gdzie szukać?

Assire
23-01-2016, 02:05
Z tego co pamiętam to dwimeryt można kupić za jakąś chorą cenę u kowali lub znaleźć w pytajnikach na mapie - najczęściej jako ruda dwimerytu, trzeba sobie przekuć. Ogólnie to dość rzadki materiał i raczej problematyczne jest posiadanie większej ilości.

spiritus
23-01-2016, 11:24
Już mam, faktycznie w pytajnikach a dokładnie w kontrabandzie jest.
U kowali nie znalazłem :/

Rafał_Sz
25-01-2016, 14:08
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=197858&highlight=konsole