PDA

Zobacz pełną wersję : Canon imagePROGRAF PRO-1000



Czornyj
19-01-2016, 22:04
Trochę mojego trucia nt. nowej drukarki Canona ;)

https://www.facebook.com/MarcinCzornyjKaluza/posts/984265701643459?pnref=story

https://www.youtube.com/watch?v=h7L-XWRsGTU

Bartek Witek
29-01-2016, 10:16
Widać, że jeszcze nerwy dają się we znaki przed kamerą. Mimo wszystko - dzięki. Spora dawka informacji w tak ograniczonym czasie.

W Twoich oczach dla osoby, która zaczyna przygodę z drukowaniem poleciłbyś Canona PRO-1000 czy Epsona P800?

jaroo1
31-01-2016, 19:28
Widać, że jeszcze nerwy dają się we znaki przed kamerą. Mimo wszystko - dzięki. Spora dawka informacji w tak ograniczonym czasie.

W Twoich oczach dla osoby, która zaczyna przygodę z drukowaniem poleciłbyś Canona PRO-1000 czy Epsona P800? zależy jakie format chcesz drukować i czy chcesz zarabiać na tym. sam kupiłem p600 super zabawa ale kosztowna tu radzę przemyśleć sprawę poczytać, poszukaj na zagranicznych stronach bo u nas jest bida z informacją .

Bartek Witek
31-01-2016, 20:46
Hej jarro1. Dzieki za odpowiedz. Od czasu do czasu chcialbym cos dla klientow wydrukowac, ale narazie to przedewszystkim chcialbym sie nauczyc o co biega. Wydrukowac dobre portfolio. Za Epsonem przemawia rolka, ale na minus przelaczanie tuszu czarnego.
Na zagranicznych forach czytalem rozne opinie, na niektorych niepochlebne co do Canona w zestawieniu z P600.

Marcin mial do czynienia z wszystkimi wyzej wymienionymi wiec jestem ciekaw jego zdania.