PDA

Zobacz pełną wersję : prezent urodzinowy



markm
19-05-2007, 15:49
Sprzęt jak w stopce. Jakieś pomysły czego moge sobie zażyczyć w rozsądnej cenie (max. 100-150 pln) na prezent? :-)
Plecak, UVki, dodatkową baterię i karty pamięci mam :-)

prz3mo
19-05-2007, 15:57
Widze, w planach masz stałke 50mm.... To mozesz poprosic by ktos dał Ci te 150 i sobie uzbierasz (dolozysz reszte) do tego szkła...
A moze jakas fajną książkę o fotografii ? :)

markm
19-05-2007, 16:00
Literaturę też w sumie posiadam :-)

prz3mo
19-05-2007, 16:02
Literaturę też w sumie posiadam :-)

No to tak jak pisalem moze kasa, ew. cos innego co Ci sie przyda.. Skad my mamy wiedziec?

BTW troche pomyliłes działy, takie temat powienien byc w dziale CAFE NIKON...

markm
19-05-2007, 16:08
Każdy pomysł dobry. Może jest taki gadżet o którym nawet nie słyszałem :-)

450yamaha
19-05-2007, 16:17
Może jakiś statywik?

tomhagen
19-05-2007, 16:22
grip proponuje - zawsze sie przyda.

sniewczas
19-05-2007, 16:24
Za tą cenę to może wężyk spustowy albo pilot?

markm
19-05-2007, 16:27
Wężyć do D50 nie zadziała, ale pilot i statyw to dobre pomysły. Poszukam czy do 100-150 jakiś w miarę sensowny amatorski statyw się znajdzie.

450yamaha
19-05-2007, 16:41
Ja mam np ten statyw
http://www.skapiec.pl/site/cat/60/comp/103119
- do zastosowań amatorskich do takich domowych 'makro' starczy zupelnie. Pilocik do nikona 70 zl, Ten statyw 80, akurat 150 :)

Maciek321
19-05-2007, 20:18
Jakieś pomysły czego moge sobie zażyczyć w rozsądnej cenie (max. 100-150 pln) na prezent? (...)


Pilot. Statyw Nikona, taki ładny żółty.

MsbS
19-05-2007, 20:52
A może coś z takich opcji:


Polar
Coś z filtrów Cokina (fajne w tym systemie jest to, że można go kompletować małymi kroczkami)
Adapter do M42 (zwiastujący kolejne wydatki/prezenty)
Czytnik kart do kompa (do 40 pLN)