PDA

Zobacz pełną wersję : Projektowanie wnętrz



bajcy
14-01-2016, 18:39
Hejo:)
Mam do Was pytanko, czy orientuje się ktoś, w jakim programie najlepiej projektować wnętrza? tak, by wyglądało to w miarę rzeczywiste?
Oczywiście nie CAD-y żadne, raczej szukam czegoś bardziej intuicyjnego. Za pomoc z góry dziękuję;)
Pozdrawiam
Janusz

SerU
14-01-2016, 19:20
Może -TO- (http://www.listsandyou.com/2013/04/top-10-interior-design-software-and.html) Ci pomoże :)

A jak nie, to ołówek i kredki w łapę i jedziesz :mrgreen:

spiritus
14-01-2016, 19:53
Podobno simsy miały być programem do projektowania wnętrz :)

GaijinPawel
14-01-2016, 20:52
Jakie pomieszczenia? Pokoje czy łazienka? Ja zajmuje się doradztwem w aranżacji wnętrz łazienek. Jednym wystarczy wyobraźnia a innym nawet dobry projekt nie pomorze bo sami nie wiedzą czego chcą.

madebyzosiek
14-01-2016, 21:16
Dość intuicyjnym, ale niestety płatnym programem jest Pro100, możesz sobie demo ściągnąć na 30 dni. Pozdrawiam

bajcy
14-01-2016, 23:06
No właśnie, potrzebuję coś takiego na chwilę.
Simsy, fakty kiedyś pewnie każdy z nas projektował;)
Potrzebuję zaprojektować pokój i łazienkę, nie jestem leniem i szybko się uczę jak czegoś chcę;)

!AGresT
14-01-2016, 23:10
t dobry projekt nie pomorze

Widać, że kolega z Trójmiasta ;)

GaijinPawel
15-01-2016, 18:47
Śmieszne.