PDA

Zobacz pełną wersję : Bowie nie żyje



maniak666
11-01-2016, 10:09
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19457320,david-bowie-nie-zyje-muzyk-mial-69-lat.html#MT

!AGresT
11-01-2016, 11:03
Szkoda. Kawał historii muzyki.

bowie
11-01-2016, 12:35
jeszcze dycham

zoom2
11-01-2016, 14:05
straszne , nie wiem co teraz ze mną będzie

Borat1979
13-01-2016, 11:25
Polecam film dokumentalny. W poniedziałek był na BBC.

http://www.cda.pl/video/138930a5

bowie
14-01-2016, 13:36
Wkład Bowiego w muzykę (i w ogóle w sztukę) jest ogromny, zainteresowani wiedzą o co chodzi, a ignoranci no cóż... pomińmy ich milczeniem.
Nawet ze swego odejścia uczynił swego roczaju kreację...
Wielka strata!