PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Chopin się kłania



basket
06-01-2016, 21:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fmix.pl/zdjecie/4826353/aleja/rozmiar/4)

Adam Majchrzak
06-01-2016, 21:43
Kadr, tonacja, klimat, wszystko ładnie.
Piękne miejsce!
Pozdrawiam ;)

artur2233
08-01-2016, 17:21
Takie klimaty w fotografii lubię ;)

Radek_1
08-01-2016, 19:20
Boryny brak, reszta bardzo elegancko...

amirez
08-01-2016, 19:53
Boryny brak, reszta bardzo elegancko...
...bo i być nie może. Szopen via Boryna jakieś 100 lat różnicy ;)
Nostalgicznie i tak jakoś po naszemu. Podoba się.

basket
09-01-2016, 12:05
Powitać :-) I dziękować za komentarze tylko wpadłem :-) Miło, że fotka tak ciepło została przyjęta.

Nostalgicznie i tak jakoś po naszemu. Podoba się.
Bo właśnie takie to swojskie klimaty.

Dune
09-01-2016, 12:21
Bardzo ładny nastrój (mgła, motyw, kadr i konwersja), zawsze z dużą przyjemnością oglądam takie zdjęcia.

Sławol
09-01-2016, 18:01
Świetnie zdjęcie. Gratuluję :)

madebyzosiek
09-01-2016, 18:04
Świetny, klimatyczny kadr!

palfinger
09-01-2016, 21:42
mroczny klimat, nic bym nie zmieniał ;)

creep
09-01-2016, 23:54
Bardzo fajny klimat i miejsce.
Nikt wcześniej o tym nie wspomniał, więc to pewnie moje fanaberie, ale wydaje mi się że wierzba z lewej jest trochę za ciemna - ciągnie wzrok. To pewnie wskutek mgły, tzn rozjaśnienie dalszych planów uwydatnia to co jest blisko. Gdybyś ją minimalnie rozjaśnił, lub zrównoważył kadr nie ucinając wierzby z prawej, moim zdaniem byłoby jeszcze spokojniej.

basket
10-01-2016, 18:33
Bardzo ładny nastrój (mgła, motyw, kadr i konwersja), zawsze z dużą przyjemnością oglądam takie zdjęcia.


Świetnie zdjęcie. Gratuluję :)


Świetny, klimatyczny kadr!


mroczny klimat, nic bym nie zmieniał ;)
Dzięki, że wpadliście. Cieszy, że fotka się podoba. Bo jak tu się nie cieszyć? :-P


Bardzo fajny klimat i miejsce.
Nikt wcześniej o tym nie wspomniał, więc to pewnie moje fanaberie, ale wydaje mi się że wierzba z lewej jest trochę za ciemna - ciągnie wzrok. To pewnie wskutek mgły, tzn rozjaśnienie dalszych planów uwydatnia to co jest blisko. Gdybyś ją minimalnie rozjaśnił, lub zrównoważył kadr nie ucinając wierzby z prawej, moim zdaniem byłoby jeszcze spokojniej.
To żadne fanaberie. Sprawdzę jak wygląda podobna myśl, choć prawej strony już nie odzyskam. Przyczyną jest jeden pstryk stałką 35mm. Innego już nie posiadam :-)
Jeśli chodzi o drzewo z lewej to mogę się pobawić. Jego ciemność jest sprawą mojego wymysłu. Chciałem aby najpierw na nie leciał wzrok, a potem w głąb. Miało być kontrapunktem dla mocnego punktu gdzie droga się kończy.
Bardzo chętnie skorzystam z Twojego pomysłu. Mimo, że połowicznie za sprawą wierzby z prawej.
Bardzo dziękuję też za konstruktywne wyrażenie opinii. Oby takich więcej :-)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

creep
10-01-2016, 20:11
Chciałem aby najpierw na nie leciał wzrok, a potem w głąb. Miało być kontrapunktem dla mocnego punktu gdzie droga się kończy.
No to trzeba przyznać że Ci się udało - mój wzrok przyciągnęło, ale aż za bardzo :)