Zobacz pełną wersję : Jak piszą optyczne.pl pojawią się w nowym roku podwyżki cen Nikona
Z chyba wiarygodnych źródeł mają tą informację. Zapowiadane podwyżki mogą sięgać 30% i min. motywowane są chęcią wyrownania cen w stosunku do innych rynków. Masakra się zapowiada...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=267302&highlight=podwy%BFki ;)
Z chyba wiarygodnych źródeł mają tą informację. Zapowiadane podwyżki mogą sięgać 30% i min. motywowane są chęcią wyrownania cen w stosunku do innych rynków. Masakra się zapowiada...
Do jakich rynków??
W USA jest nadal sprzęt elektroniczny sporo tańszy niż u nas (nie tak jak kiedyś, ale jednak) przy kilku razy wyższych zarobkach w USA :), Polska w Europie jeśli chodzi o elektronikę wcale nie jest tania (skoro ludzie ściągają sprzęt z UK, Irlandii czy Włoch do nas na tzw. "zieloną wyspe"). Nie wiem do kogo chcą wyrównać, ale jeśli do Zachodu to powinien u nas stanieć sprzęt Nikona :D
A już chciałem upłynnić swoje zabawki nikona :) Poczekam może i wyjdę na tym lepiej niż na lokacie :)
Do jakich rynków??
W USA jest nadal sprzęt elektroniczny sporo tańszy niż u nas (nie tak jak kiedyś, ale jednak) przy kilku razy wyższych zarobkach w USA :), Polska w Europie jeśli chodzi o elektronikę wcale nie jest tania (skoro ludzie ściągają sprzęt z UK, Irlandii czy Włoch do nas na tzw. "zieloną wyspe"). Nie wiem do kogo chcą wyrównać, ale jeśli do Zachodu to powinien u nas stanieć sprzęt Nikona :D
http://nikonrumors.com/2015/11/24/up-30-price-increase-on-nikon-lenses-coming-to-europe-on-january-1st-2016.aspx/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.