geeg
29-12-2015, 16:26
Witam Przedstawię sprawę zwięźle i jasno. Staram się o dofinansowanie na działalność już mam praktycznie złożony wniosek komisja zaraz po nowym roku ale podpowiedziano mi że przydałby się jeszcze dodatkowy certyfikat z ukończenia kursu fotografii. Szukałem w wielu miejscach i takie kursy i warsztaty najszybciej zaczynają się przeważnie pod koniec stycznia i trwają zwykle jakiś czas więc na certyfikat może być za późno. A więc moi drodzy szukam jednostki szkolącej (najlepiej z iso/MEN) u której można było by się zapisać na taki kurs z tym że wyjątkiem że certyfikat potrzebny przed kursem :) Po chińsku ale logiczne. Jeśli to możliwe będę bardzo wdzięczny za pomoc gdyż zwiększy to moje szanse na dotację a bez tego niestety moje marzenia o sprzęcie przesuną się o co najmniej dwa lata Osoby które mogą mi pomóc proszę o kontakt. Pozdrawiam Serdecznie