piotom7
27-12-2015, 23:25
Witam
Zamierzam kupić statyw do około 500 zł. Ważne dla mnie jest to żeby kolumnę centralną można było by poziomo ustawić i najlepiej aby był 3 sekcyjny
Zastawiam się pomiędzy Manfrotto MK290DUA ,a Benro A-2970T.
Czy ktoś miał do czynienia z tymi statywami i mógłby mi doradzić który wybrać, a może jakiś inny?
Zamierzam kupić statyw do około 500 zł. Ważne dla mnie jest to żeby kolumnę centralną można było by poziomo ustawić i najlepiej aby był 3 sekcyjny
Zastawiam się pomiędzy Manfrotto MK290DUA ,a Benro A-2970T.
Czy ktoś miał do czynienia z tymi statywami i mógłby mi doradzić który wybrać, a może jakiś inny?