PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwester z Dwójką - Wrocław



pipol
27-12-2015, 05:26
Jak wygląda możliwość fotografowania na imprezie Sylwester z Dwójką na wrocławskim Rynku.
Ktoś może się podzielić jakimiś doświadczeniami z ubiegłych lat.
Pewnie obudziłem się późno ale ciekawi mnie kto udziela akredytacji dla fotoreporterów na tę imprezę ?

ekonet
29-12-2015, 12:02
Po co to fotografować?

pipol
30-12-2015, 01:02
bo the stranglers lubię ;)

Zelber
30-12-2015, 02:26
Internet milczy na temat terminów składania wniosków akredytacyjnych, ale najczęściej jest to 7-14 dni przed wydarzeniem, więc raczej nie wróżę sukcesów.