pipol
27-12-2015, 05:26
Jak wygląda możliwość fotografowania na imprezie Sylwester z Dwójką na wrocławskim Rynku.
Ktoś może się podzielić jakimiś doświadczeniami z ubiegłych lat.
Pewnie obudziłem się późno ale ciekawi mnie kto udziela akredytacji dla fotoreporterów na tę imprezę ?
Ktoś może się podzielić jakimiś doświadczeniami z ubiegłych lat.
Pewnie obudziłem się późno ale ciekawi mnie kto udziela akredytacji dla fotoreporterów na tę imprezę ?