raftik
17-12-2015, 10:41
Panowie jak w temacie
Czy zna ktoś firmę Beike a szczególnie głowicę gimbalową Beike BK-45 i może coś o niej napisać ?
Głównie chodzi mi o jakość wykonania, wiem, że zasada tanie i dobre nie idzie w parze ale może w tym przypadku nie jest źle ?
Głowica ta kosztuje coś koło 500 zł i stąd moje zainteresowanie bo chce kupić jakiś gimbal i ten jest atrakcyjny cenowo ale na Polskich stronach cisza o niej.
A może jednak odpuścić i lepiej nie kupować wcale niż kupić gó...o
Pozdrawiam, niech światło będzie z Wami :)
Czy zna ktoś firmę Beike a szczególnie głowicę gimbalową Beike BK-45 i może coś o niej napisać ?
Głównie chodzi mi o jakość wykonania, wiem, że zasada tanie i dobre nie idzie w parze ale może w tym przypadku nie jest źle ?
Głowica ta kosztuje coś koło 500 zł i stąd moje zainteresowanie bo chce kupić jakiś gimbal i ten jest atrakcyjny cenowo ale na Polskich stronach cisza o niej.
A może jednak odpuścić i lepiej nie kupować wcale niż kupić gó...o
Pozdrawiam, niech światło będzie z Wami :)