PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica gimbalowa Beike BK-45 czy ktoś zna firmę i jakość ?



raftik
17-12-2015, 10:41
Panowie jak w temacie

Czy zna ktoś firmę Beike a szczególnie głowicę gimbalową Beike BK-45 i może coś o niej napisać ?
Głównie chodzi mi o jakość wykonania, wiem, że zasada tanie i dobre nie idzie w parze ale może w tym przypadku nie jest źle ?
Głowica ta kosztuje coś koło 500 zł i stąd moje zainteresowanie bo chce kupić jakiś gimbal i ten jest atrakcyjny cenowo ale na Polskich stronach cisza o niej.

A może jednak odpuścić i lepiej nie kupować wcale niż kupić gó...o

Pozdrawiam, niech światło będzie z Wami :)

mmluty
17-12-2015, 11:45
Na naszym rynku są dość dobrze znane tanie gimbale Benro i Triopo np.
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/benro-gh-1ipl-85-m8-glowica-i-szybkozlaczka.html
http://fotozakupy.pl/triopo-dg-1/32457s
Są w porównywalnej cenie i z polskiej dystrybucji, a do tego można trochę opinii na ich temat znaleźć. Raczej bym się nie spodziewał, że ten mało znany wynalazek za 500 zł będzie od nich lepszy, a ryzyko znacznie większe.