merfi03
16-12-2015, 19:54
Witam.
Jestem poczatkujacym fotografem amatorem .Chciał bym popstrykac fotki macro , mam nikona d3200 plus obiektyw sigma c 18-200 i kitowy nikora 18-55 .Czy ktos z bardziej doswiadczonych uzytkowników doradził by mi czy kupic pierscienie posrednie czy odwrotne mocowanie obiektywu ,i do którego obiektywu najlepiej dzieki za wszystkie podpowiedzi
Jestem poczatkujacym fotografem amatorem .Chciał bym popstrykac fotki macro , mam nikona d3200 plus obiektyw sigma c 18-200 i kitowy nikora 18-55 .Czy ktos z bardziej doswiadczonych uzytkowników doradził by mi czy kupic pierscienie posrednie czy odwrotne mocowanie obiektywu ,i do którego obiektywu najlepiej dzieki za wszystkie podpowiedzi