fumio
09-12-2015, 12:28
Witam,
Od dziś na kilku komputerach w firmie program Outlook 2010 się uruchamia w trybie awaryjnym (widać to u góry na pasku).
Program działa normalnie. Wysyła, odbiera pocztę. Jedynie co, to nie pamięta ustawień użytkownika.
Próbowałem to wyłączyć np:
- outlook.exe /safe
- wyłączyć wszystkie dodatki
- restart kompa
- aktualizacja Windows UpDate
Nic. Cały czas u góry na pasku (tryb awaryjny)
Miał ktoś taki temat w firmie?
(Windows 7 Prof. w Domenie)
Pozdrawiam, Fumio.
Od dziś na kilku komputerach w firmie program Outlook 2010 się uruchamia w trybie awaryjnym (widać to u góry na pasku).
Program działa normalnie. Wysyła, odbiera pocztę. Jedynie co, to nie pamięta ustawień użytkownika.
Próbowałem to wyłączyć np:
- outlook.exe /safe
- wyłączyć wszystkie dodatki
- restart kompa
- aktualizacja Windows UpDate
Nic. Cały czas u góry na pasku (tryb awaryjny)
Miał ktoś taki temat w firmie?
(Windows 7 Prof. w Domenie)
Pozdrawiam, Fumio.