PDA

Zobacz pełną wersję : MS Outlook 2010 i tryb awaryjny



fumio
09-12-2015, 12:28
Witam,

Od dziś na kilku komputerach w firmie program Outlook 2010 się uruchamia w trybie awaryjnym (widać to u góry na pasku).
Program działa normalnie. Wysyła, odbiera pocztę. Jedynie co, to nie pamięta ustawień użytkownika.
Próbowałem to wyłączyć np:
- outlook.exe /safe
- wyłączyć wszystkie dodatki
- restart kompa
- aktualizacja Windows UpDate
Nic. Cały czas u góry na pasku (tryb awaryjny)
Miał ktoś taki temat w firmie?
(Windows 7 Prof. w Domenie)

Pozdrawiam, Fumio.

velaskez
09-12-2015, 12:40
Szprechasz po angielsku? Bo nie mam czasu tłumaczyć.
https://support.microsoft.com/en-us/kb/2934538
Korzystacie z Exchange'a?

fumio
09-12-2015, 12:51
Szprechasz po angielsku? Bo nie mam czasu tłumaczyć.
https://support.microsoft.com/en-us/kb/2934538
Korzystacie z Exchange'a?

Na tych kontach akurat nie ma Exchange'a.

Ale tekst z Twojego linku przeczytam.

Pozdr.

obuch
09-12-2015, 15:55
Usuń kb3114409

obuch
09-12-2015, 17:56
Witam,

Od dziś na kilku komputerach w firmie program Outlook 2010 się uruchamia w trybie awaryjnym (widać to u góry na pasku).

Yup, teraz mogę potwierdzić ze wystarczy usunąć wspomnianą KB i po sprawie.

fumio
09-12-2015, 20:16
Yup, teraz mogę potwierdzić ze wystarczy usunąć wspomnianą KB i po sprawie.

Dziękuje. Jutro sprawdzę i dam znać.

Pozdr.

zdyboo
09-12-2015, 23:01
Miałem to samo w fabryce. Odinstalowanie i zablokowanie ww. aktualizacji pomogło.

fumio
11-12-2015, 09:09
Potwierdzam to było to.
Dzięki obuch!

Pozdr.