PDA

Zobacz pełną wersję : Tak sobie wymyśliłem... /rower/



amirez
08-12-2015, 15:40
Tak sobie wymyśliłem, że kupię sobie rower ;) Ale stary jestem i leniwy, w związku z czym rower elektryczny. Ma i użytkuje ktoś coś takiego? Warto pakować się?

shaolin
09-12-2015, 07:51
Kup se zwykly i ze starego i leniwego staniesz sie mlody i aktywny. Pytania mozesz zadawac tutaj;
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=140181

amirez
09-12-2015, 11:26
Motywująca sugestia ;)