PDA

Zobacz pełną wersję : Dysk zewętrzny do makówki



KSIĘŻAK
07-12-2015, 13:20
Jest potrzeba zakupienia dysku zewnętrznego do archiwizowania fotek. Co Koledzy możecie poradzić. Pojemność 1TB

amirez
07-12-2015, 13:37
Dzisiaj już chyba cena między 1TB a 2TB nie jest tak znaczna. A miejsca dwa razy tyle.

velaskez
07-12-2015, 13:47
Jest potrzeba zakupienia dysku zewnętrznego do archiwizowania fotek. Co Koledzy możecie poradzić. Pojemność 1TB

http://www.lacie.com/gb/en/products/mobile-storage/rugged-thunderbolt/
Jest odporność na wstrząsy, upadki, wodę, jest Thunderbolt i USB 3.0. Jest wersja SSD. Czego chcieć więcej.

KSIĘŻAK
07-12-2015, 13:47
W rzeczy samej . Ale może podacie jaki model zakupić. Nie mam w tm temacie doświadczenia

spiritus
07-12-2015, 14:22
Ja uzywam WD my passport ultra 2TB. ok 100 zł tańszy jest 1TB ale lepiej dorzucić i mieć więcej miejsca :)

Używam go od ponad roku i jeszcze działa :) Lekki, mały, USB 3.0.

Mathis
07-12-2015, 16:59
Nie lepiej kupić dysk sieciowy przynajmniej z dwoma dyskami w RAID?
Chyba nie mam tyle odwagi aby archiwum zdjęć trzymać na jednym, nawet najlepszym dysku...

M_B
07-12-2015, 19:01
Do Maca to AirPort Time Capsule

pioterkow
09-12-2015, 11:13
Jest potrzeba zakupienia dysku zewnętrznego do archiwizowania fotek. Co Koledzy możecie poradzić. Pojemność 1TB
Time Capsule 2 Tb lub 3TB, ale jeśli do archiwizacji też w terenie z laptopa to np. coś takiego:
www.lacie.com/gb/en/products/mobile-storage/rugged-thunderbolt/
Są też wersje 2TB i SSD do 1TB
Mam wersje z tej serii LaCie 4TB od roku i świetnie działa pomimo kilku upadków.
Do Maca to bardzo dobre rozwiazanie (zwłaszcza jak masz Thunderbolt)