KELT
01-12-2015, 11:20
Hej,
Czy ktoś z Was szanownych forumowiczów używa może STEAM do udostępniania gier?
Chciałem dać zagrać mojej żonie na drugim komputerze w domu. Problem w tym, że nie możemy siedzieć na steamie jednocześnie (grać w różne gry) bo nie chce to działać (odpala sie u mnie zdalnie ta druga gra i przesyła obraz na drugi komputer).
Znalazłem tylko coś takiego na temat udostępniania http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=polish
Czy zrobienie drugiego konta steam i udostępnienie biblioteki rozwiąże ten problem? Według tego linku liczy się konto a nie gra jeśli dobrze rozumiem.
Ktoś pomoże? :)
Czy ktoś z Was szanownych forumowiczów używa może STEAM do udostępniania gier?
Chciałem dać zagrać mojej żonie na drugim komputerze w domu. Problem w tym, że nie możemy siedzieć na steamie jednocześnie (grać w różne gry) bo nie chce to działać (odpala sie u mnie zdalnie ta druga gra i przesyła obraz na drugi komputer).
Znalazłem tylko coś takiego na temat udostępniania http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=polish
Czy zrobienie drugiego konta steam i udostępnienie biblioteki rozwiąże ten problem? Według tego linku liczy się konto a nie gra jeśli dobrze rozumiem.
Ktoś pomoże? :)