PDA

Zobacz pełną wersję : Zadania tematyczne No. 15 Bis - COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA



thekrycha
23-11-2015, 11:08
Zadania tematyczne No. 15 Bis

Reaktywujemy zabawę i zaczynamy kolejną edycję tematycznych. Do powrotu anette05 zabawa będzie pod moją opieką, także wszelkie wnioski, żale i pochwały będę dzielnie brał na klatę :D A tak na poważnie, mam nadzieję, że uda nam się na nowo rozkręcić zabawę, tak żeby Kierowniczka mogła być dumna jak już wróci ...

No. 15 nie została zakończona, więc ruszamy z No. 15 Bis. Temat nawiązujący do poprzedniego od kkokosz i do zmiany, jaka zaszła ;) Liczę na Waszą kreatywność ...

Temat zabawy: COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA

Regulamin zabawy znajdziecie tutaj: REGULAMIN - Zadania tematyczne (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3495411#post3495411)

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zdjęcia na maila: tematyczne.nikoniarze@gmail.com (tematyczne.nikoniarze@gmail.com) NOWY MAIL !!!

Termin nadsyłania prac: 6 grudnia 2015 r. o godzinie 23.59 ... Wyjątkowo dwa tygodnie, ze względu na dłuższą przerwę ...

Głosowanie i komentarze w odrębnym wątku.

Wyłonienie zwycięzcy, bądź dogrywka w przypadku remisu - 3 dni

Zapraszam do zabawy!

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.

spiritus
23-11-2015, 12:36
W końcu :D

Aaaale, że jak... normalnie jedno zdj do wysłania czy ten krótki reportaż?

thekrycha
23-11-2015, 13:30
Proponuję jedno, zawsze będzie łatwiej wziąć udział i znów się wkręcić. Jak już trochę okrzepniemy możemy wrócić do specjalnych, np. przy edycji 20 :) Tak myślę ...

thekrycha
27-11-2015, 13:27
No pięknie, tylu chętnych było ... a skrzynka dalej pusta ... Do roboty !!! Już prawie weekend więc mam nadzieję, że zaplanowaliście wytężone, tematyczne prace ;)

Pamiętaj nikoniarzu, to właśnie Ty możesz 'rozdziewiczyć' nową skrzynkę :D Kto pierwszy ten lepszy ...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/utcmr-1.jpg
źródło (https://imgflip.com/i/utcmr)

spiritus
27-11-2015, 15:40
aaale Panie kolego taź Ty gorszy niż ten kierownik od rawów :D
Jeszcze ponad tydzień do zakończenia a ten już pogania - moja krew :)

Ja jedno zdj mam aale może coś lepszego wykminię.

thekrycha
27-11-2015, 15:42
Poganiam bo dwa tygodnie to na zachętę jest, potem wrócimy pewnie do tygodnia :D przyzwyczajać się ... :p

thekrycha
04-12-2015, 11:15
No jak tam nikoniarze? Ktoś coś? Boję się do skrzynki zajrzeć :p bo jak znam życie to wieje ciszą i pustką ... Zachęcam do grzebnięcia w szufladach lub podjęcia wyzwania ... Czas do niedzieli :D

spiritus
05-12-2015, 13:43
Aaa będą nagrody? Opłaca się brać udział? :D

thekrycha
05-12-2015, 14:33
Szukamy sponsora ;)

Póki co nagrodą jest zapodanie kolejnego tematu oraz prestiż, blask i blichtr, a także zazdrosne spojrzenia innych :p W dwóch słowach 'forumowy fejm' :D

Yabby
05-12-2015, 21:40
Ja wczoraj zacząłem, a dzisiaj skończyłem... tylko że fotoreportaż jaki zobaczyłem rano na telefonie nie nadaje się do publikacji :p

thekrycha
05-12-2015, 23:52
Ja wczoraj zacząłem, a dzisiaj skończyłem... tylko że fotoreportaż jaki zobaczyłem rano na telefonie nie nadaje się do publikacji :p

Ciekawie byłoby zobaczyć selfie jak zaczynałeś a drugie jak kończyłeś :p ... jeśli dobrze to interpretuję ;)

Yabby
06-12-2015, 16:37
Aż za dobrze to interpretujesz... jeżeli porównać before/after do obórbki RAWków (lokowanie produktu!!!) to proces był bardzo długi i satysfakcjonujący ale efekt końcowy za dużo głosów by nie zebrał ;)

thekrycha
06-12-2015, 22:18
Aż za dobrze to interpretujesz... jeżeli porównać before/after do obórbki RAWków (lokowanie produktu!!!) to proces był bardzo długi i satysfakcjonujący ale efekt końcowy za dużo głosów by nie zebrał ;)

Hahaha, padłem ... :D :D :D

P.S. Sprawdziłem skrzynkę tematycznych, mamy aż dwie prace ... a gdzie reszta? Do roboty moi drodzy ... nie będę wymieniał, ale pamiętam, że chętnych było więcej ... Dziękuję za przesłane prace i zapraszam pozostałych :D

P.S.2 Ja w 'Rawkach' też lokowałem tematyczne :p

spiritus
07-12-2015, 00:50
Wysyłać, wysyłać bo chcę głosowanie za 10 minut mieć :D

EDIT:

A kierownik wysłał pracę? hmmm? ;)

thekrycha
07-12-2015, 11:08
A kierownik wysłał pracę? hmmm? ;)

Ano nie :???:

Zaraz będzie głosowanie :)