Zobacz pełną wersję : Tania kamera sportowa...
Witam! Szukam (jak w temacie...) taniej kamerki sportowej. Po przesianiu ofert wybrałem coś takiego: "Kamera Sportowa OMNA SJ4000 Full HD WiFi" za 279 pln. Teraz trochę szukam poparcia mojej decyzji, albo jakiejś innej oferty...kasa do 3 stów...Może ktoś przerabiał taki temat, albo ma takie "cudo"...podzielcie się wiedzą...dzięki!
http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html polecam xiaomi yi. Fajna aplikacja na iPhona i Android. Kamera fajnie zrobiona jak to u Xiaomi. No i teraz dobra cena.
http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html polecam xiaomi yi. Fajna aplikacja na iPhona i Android. Kamera fajnie zrobiona jak to u Xiaomi. No i teraz dobra cena.
https://www.youtube.com/watch?v=oJvnv7Lk2j8 tutaj wideo z recenzją ;)
Dreadunio
25-11-2015, 14:22
Kolejny głos na Xiaomi ;). Porównując ją z GoPro 4 Black wyszło mi (oczywiście subiektywnie) że ma mniejsze opóźnienie w podglądzie na żywo przez WiFi. Ma mocowanie statywowe co może być plusem dla kogoś kto nie ma worka pełnego mocowań do GoPro.
sprawa jest prosta - potrzebuję kamerki w celu:
-nurkowanie amatorskie (indonezja/malezja)
-foty i filmiki z wyjazdów
czysta amatorka - nie potrafię nawet montażu robić filmików. Zalezy mi na tym aby to działało, nie przeciekało, trzymało na baterii więcej niz 30 minut i jakoś w miarę ogarniało ekspozycję i AWB.
Na polu boju ekenH9 (ale to mam wrażenie jakas tania lipa) oraz xiaomi yi lub fireflys6.
Cóz polecacie ? Może z okazji czarnego piątku wpadła w oko komuś jakas promocja na znanych chińskich portalach ? :)Nie chciałbym przekraczac kwoty 100$ - a optymalnie tak z 70-80$
mam xiaomi yi od prawie pół roku, myślę że gdyby kosztowała nawet 500-600 zł to też bym ją wziął, bo w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego.
sprawa jest prosta - potrzebuję kamerki w celu:
-nurkowanie amatorskie (indonezja/malezja)
-foty i filmiki z wyjazdów
czysta amatorka - nie potrafię nawet montażu robić filmików. Zalezy mi na tym aby to działało, nie przeciekało, trzymało na baterii więcej niz 30 minut i jakoś w miarę ogarniało ekspozycję i AWB.
Na polu boju ekenH9 (ale to mam wrażenie jakas tania lipa) oraz xiaomi yi lub fireflys6.
Cóz polecacie ? Może z okazji czarnego piątku wpadła w oko komuś jakas promocja na znanych chińskich portalach ? :)Nie chciałbym przekraczac kwoty 100$ - a optymalnie tak z 70-80$
62 dolary masz w linku powyżej. Gearbest sprawdzony właśnie kurier przyniósł telefon.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.