PDA

Zobacz pełną wersję : Skąd zamawiać wydruki on-line?



smogg9
15-11-2015, 23:31
Witam,
gdzie polecacie zamówić wydruki zdjęć on-line? Chciałbym zamówić na początek kilkanaście wydruków 10x15 lub 13x18... Nie chcę najtaniej, a najlepiej jeśli chodzi o jakość.

Guciol
16-11-2015, 08:40
Tutaj:

http://www.odbitki-online.eu

DaroD300S
16-11-2015, 09:08
Witam,
gdzie polecacie zamówić wydruki zdjęć on-line? Chciałbym zamówić na początek kilkanaście wydruków 10x15 lub 13x18... Nie chcę najtaniej, a najlepiej jeśli chodzi o jakość.
Co rozumiesz pod pojęciem "wydruki" ?? Jeśli potrzebujesz zdjęć wykonanych na materiałach fotochemicznych ( nie na drukarkach ) to polecam http://www.thelab.pl/. Zamawiam u nich od dłuższego czasu powiększenia i foto książki. Jakość bez zarzutu. Materiał Kodak endura.

KELT
17-11-2015, 14:42
Odbitki wywołuje w vertisie. (Vertis.pl)

jac0205
17-11-2015, 15:54
Sprawdź empik. Mnie odpowiada jakość i cena. Czasem mają jakieś promocje.

sebapl
17-11-2015, 19:20
Do odbitek polecam NajlepszeFoto.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

ThomasVoland
18-11-2015, 06:10
AUtor pytał o jak najlepszą jakość, więc polecanie odbitek jest trochę nie na miejscu :).

KELT
18-11-2015, 14:49
Może sprostuje co sam miał na myśli :-)

smogg9
19-11-2015, 00:12
Może sprostuje co sam miał na myśli :-)

Nie wiem czy dobrze napisałem - wydruki - mam na myśli zdjęcie w fizycznie formie z pliku cyfrowego, który wysyłam do labu :D

KELT
19-11-2015, 09:01
Jak dla mnie to chodzi o odbitki zdjęć cyfrowych. Poszukaj po linkach powyżej i pewnie znajdziesz to czego szukasz :-)

TMB
21-11-2015, 19:21
Ja wysyłam do DiPrintu w Krakowie - super, szybko, profesjonalnie :)

najlepszefoto
03-12-2015, 10:51
Jeśli chodzi o odbitki on-line to zapraszam do nas :) Realizujemy zamówienie w 24 h!

Odbitki wykonujemy na papierach: Kodak Professional Endura (błysk/jedwab/mat) oraz Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl (metalic).

http://www.najlepszefoto.pl/produkty/odbitki

Pozdrawiam,
Monika

Xformat
05-12-2015, 20:50
Jeśli chodzi o odbitki on-line to zapraszam do nas :) Realizujemy zamówienie w 24 h!
Odbitki wykonujemy na papierach: Kodak Professional Endura (błysk/jedwab/mat) oraz Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl (metalic).
http://www.najlepszefoto.pl/produkty/odbitki


Fajnie by było gdyby użytkownicy innych systemów, a wśród fotografujących dość popularnych, nie musieli gimnastykować się z tym koszmarnym oprogramowaniem. W dobie aplikacji webowych wygląda to co najmniej słabo profesjonalnie.

najlepszefoto
06-12-2015, 09:29
Fajnie by było gdyby użytkownicy innych systemów, a wśród fotografujących dość popularnych, nie musieli gimnastykować się z tym koszmarnym oprogramowaniem. W dobie aplikacji webowych wygląda to co najmniej słabo profesjonalnie.

Witam,
już niebawem system on-line, już go testujemy :)

Pozdrawiam,
Monika

artman
06-12-2015, 10:13
Co do aplikacji n-sender raczej nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko, że nie można dokończyć tam zamówienia i wgrać plików projektu płyt czy pendriva, jest to możliwe dopiero po przekierowaniu na stronę.
Tak czy inaczej - korzystałem z kilku labów internetowych i Najlepszefoto jest zdecydowanie bezkonkurencyjne. Albumy, akcesoria, wszystko bardzo dobrej jakości i trwałe. I kodak endura... piękna sprawa ;-)

najlepszefoto
07-12-2015, 09:24
Co do aplikacji n-sender raczej nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko, że nie można dokończyć tam zamówienia i wgrać plików projektu płyt czy pendriva, jest to możliwe dopiero po przekierowaniu na stronę.
Tak czy inaczej - korzystałem z kilku labów internetowych i Najlepszefoto jest zdecydowanie bezkonkurencyjne. Albumy, akcesoria, wszystko bardzo dobrej jakości i trwałe. I kodak endura... piękna sprawa ;-)

Dzięki za opinię - już wkrótce będzie program do odbitek on-ilne, więc wszystko będzie można wrzucać przez www.

Pozdrawiam,
Monika