PDA

Zobacz pełną wersję : Rotunda - Krakow - wolno focic czy akredytacja?



aboutalithium
12-11-2015, 18:19
Hej ho :)


Czy kiedys juz ktos robil zdjecia w Rotundzie na koncertach?
Czy potrzebna jest akredytacja czy spokojnie mozna przyjsc z apartem? :)
Dzieki :)
PS: A moze ktos z was sie wybiera na Uriah Heep 18? ;)

FelTom
14-11-2015, 10:25
Czy jest potrzebna akredytacja, czy nie, zależy od organizatora imprezy, nie od właściciela obiektu.
Na tym samym obiekcie, na jednej imprezie spokojnie zrobisz zdjęcia, na innej już nie.
Trzeba wejść na stronę wydarzenia i doczytać. Gdy nie podadzą takiej informacji - pozostaje kontakt z organizatorem.
Pozdrawiam

aboutalithium
15-11-2015, 23:51
Dzieki :)