aboutalithium
12-11-2015, 18:19
Hej ho :)
Czy kiedys juz ktos robil zdjecia w Rotundzie na koncertach?
Czy potrzebna jest akredytacja czy spokojnie mozna przyjsc z apartem? :)
Dzieki :)
PS: A moze ktos z was sie wybiera na Uriah Heep 18? ;)
Czy kiedys juz ktos robil zdjecia w Rotundzie na koncertach?
Czy potrzebna jest akredytacja czy spokojnie mozna przyjsc z apartem? :)
Dzieki :)
PS: A moze ktos z was sie wybiera na Uriah Heep 18? ;)