Zobacz pełną wersję : Duplikaty plików...
Szanowni forumowicze! Zabrałem się za porządki ze zdjęciami. Okazałe się, że przez lata zebrało się dużo duplikatów. Tu przegrane, tam zapas, tudzież przeznaczone do nie wiadomo czego. Jest jakiś rozsądny program do wyszukania i skasowania zbędnych plików? Robię to CCleaner, ale tam trzeba każdy plik oddzielnie kliknąć, strasznie nudne zajęcie ;)
Total commander lub jego klony?
może tu znajdziesz coś co wykorzystasz przy rozwiązywaniu swojego problemu : http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=250216
Dzięki za pomoc. Chyba TC będzie ok.
Kiedyś używałem czegoś takiego: http://www.duplicate-finder.com/photo.html .
Może Ci się przyda?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.