PDA

Zobacz pełną wersję : Duplikaty plików...



amirez
09-11-2015, 15:42
Szanowni forumowicze! Zabrałem się za porządki ze zdjęciami. Okazałe się, że przez lata zebrało się dużo duplikatów. Tu przegrane, tam zapas, tudzież przeznaczone do nie wiadomo czego. Jest jakiś rozsądny program do wyszukania i skasowania zbędnych plików? Robię to CCleaner, ale tam trzeba każdy plik oddzielnie kliknąć, strasznie nudne zajęcie ;)

notdot
09-11-2015, 20:35
Total commander lub jego klony?

zoom2
09-11-2015, 22:06
może tu znajdziesz coś co wykorzystasz przy rozwiązywaniu swojego problemu : http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=250216

amirez
10-11-2015, 00:08
Dzięki za pomoc. Chyba TC będzie ok.

jo44
10-11-2015, 00:11
Kiedyś używałem czegoś takiego: http://www.duplicate-finder.com/photo.html .
Może Ci się przyda?