docxxx
09-11-2015, 11:21
Koledzy z okolic Poznania, czy ktoś mógłby mnie poratować i wpaść na chwilkę do Lubonia nagrać krótki materiał z drona?
Mam swojego, ale po upadku kamera zwariowała i nie może się skalibrować, kręcą się w te i nazad.
Serwis nie naprawi mi tego do środy, tym bardziej, że to święto.
Dokładniej chodzi o 11 listopada, godzina 11. Miałem nagrać start biegu z drona a tu klops :(
Chodzi max o kilka minut. Odwdzięczę się!
Kontakt proszę na priv!
Mam swojego, ale po upadku kamera zwariowała i nie może się skalibrować, kręcą się w te i nazad.
Serwis nie naprawi mi tego do środy, tym bardziej, że to święto.
Dokładniej chodzi o 11 listopada, godzina 11. Miałem nagrać start biegu z drona a tu klops :(
Chodzi max o kilka minut. Odwdzięczę się!
Kontakt proszę na priv!